کنگره جهانی پزشکان جراح و بیمارستان ها MEDICA 2018 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

کنگره جهانی پزشکان جراح و بیمارستان ها MEDICA 2018 آلمان

کنگره جهانی پزشکان جراح و بیمارستان ها MEDICA 2018 آلمان
۰
(۰)

کنگره جهانی پزشکان جراح و بیمارستان ها MEDICA 2018 کنفرانسی سالانه می باشد . اینبار در نوامبر ۲۰۱۸ شهر دوسلدورف آلمان میزبان این رویداد مهم در عرصه پزشکی می باشد . MEDICA حدود ۴۶۰ غرفه دار از سراسر جهان را پوشش می دهد که محصولات و خدمات خود را در یک منطقه نمایشگاهی که شامل ۱۹ سالن و تقریبا ۱.۳ میلیون فوت مربع فضای بیرونی نمایشگاه ارائه خواهند داد. غرفه دارانی از ایالات متحده آمریکا و کانادا، آمریکای شمالی که یکی از برجسته ترین مشاغل خارجی غرفه داران در MEDICA را ارائه می دهد  که قویترین نمایشگاه صنایع پزشکی در خارج از قاره آمریکای شمالی برای شرکت های آمریکایی و کانادا می باشد . Medica  به عنوان بزرگترین نمایشگاه پزشکی بین المللی شناخته شده است که دستگاه های پیشرفته تکنولوژی با قابلیت های جدید طراحی شده را ارائه می کند. حرفه ای های متعلق به این بخش می توانند مجموعه های پیشرفته ای از داروها، درمان ها و تجهیزات را نمایش دهند که به کارفرمایانی که در این بخش فعالیت می کنند کمک شایانی می کند. شرکت کنندگان می توانند در مورد مسائل مربوطه به مباحث مختلف و همچنین در مورد آخرین به روز رسانی ها در صنعت پزشکی اطلاع می یابند.

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای تجاری آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان  ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و لیست نمایشگاه های کشور آلمان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP کنگره جهانی پزشکان جراح و بیمارستان ها MEDICA 2018 آلمان
1,600,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتي در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه اي عودت داده نميشود.

کارت کنگره جهانی پزشکان جراح و بیمارستان ها MEDICA 2018 آلمان
650,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل هزينه صدور کارت نمايشگاه براي يک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور ميباشد.

    • کنگره جهانی پزشکان جراح و بیمارستان ها MEDICA 2018 آلمان
    • کنگره جهانی پزشکان جراح و بیمارستان ها MEDICA 2018 آلمان
    • کنگره جهانی پزشکان جراح و بیمارستان ها MEDICA 2018 آلمان
    • کنگره جهانی پزشکان جراح و بیمارستان ها MEDICA 2018 آلمان