کنگره جهانی و نمایشگاه میکروبیولوژی کاربردی APPLIED MICROBIOLOGY 2018 اسکاتلند | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

کنگره جهانی و نمایشگاه میکروبیولوژی کاربردی APPLIED MICROBIOLOGY 2018 اسکاتلند

کنگره جهانی و نمایشگاه میکروبیولوژی کاربردی APPLIED MICROBIOLOGY 2018 انگلستان
۰
(۰)

Conference Series llc LTD برگزار کننده این رویداد علمی جهانی از نمایندگان، سخنرانان، محققان جوان و دانشجویان دعوت می کند تا در “کنگره و نمایشگاه جهانی میکروبیولوژی کاربردی” در تاریخ ۱۲-۱۳ نوامبر ۲۰۱۸ در ادینبورگ یا ادینبرو پایتخت اسکاتلند در موضوعات Innovations and Trends شرکت کنند. موفقیت های قبلی کنفرانس کاربردی میکروب شناسی برگزار شده در اوزاکا ژاپن در ۲۳-۲۵ اکتبر ۲۰۱۷ و ۲۹ نوامبر و ۱ دسامبر ۲۰۱۷ در مادرید اسپانیا نمایانگر اهمیت و موفقیت این کنفرانس می باشد . برنامه های نوآورانه در زمینه میکروبشناسی از تولید، بیوتکنولوژی، بازار الکترونیک، محیط زیست و دارویی . این رویداد جذاب ابتکاری را برای جمع کردن کارشناسان در سطح کلاس جهانی از آکادمیک و صنعت در یک پلت فرم مشترک در کنفرانس های کاربردی میکروبیولوژی ۲۰۱۸ از کشورهای مختلف دنیا را فراهم کرده است . کنفرانس میکروبیولوژی کاربردی ۲۰۱۸ یک فرصت منحصر به فرد و هیجان انگیز است که به شیوه ی بین رشته ای طراحی شده است و بسیاری از موارد برای نمایش تکنولوژی های جدید، محصولات جدید ، خدمات را در برمی گیرد .

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای اسکاتلند و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسکاتلند ، ويزای نمايشگاهی اسکاتلند ، تور نمايشگاهی اسکاتلند ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و لیست نمایشگاه های منطقه بریتانیا مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP کنگره جهانی و نمایشگاه میکروبیولوژی کاربردی APPLIED MICROBIOLOGY 2018 اسکاتلند
1,750,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتي در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه اي عودت داده نميشود.

کارت کنگره جهانی و نمایشگاه میکروبیولوژی کاربردی APPLIED MICROBIOLOGY 2018 اسکاتلند
750,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل هزينه صدور کارت نمايشگاه براي يک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور ميباشد.

    • کنگره جهانی و نمایشگاه میکروبیولوژی کاربردی APPLIED MICROBIOLOGY 2018 انگلستان
    • کنگره جهانی و نمایشگاه میکروبیولوژی کاربردی APPLIED MICROBIOLOGY 2018 انگلستان
    • کنگره جهانی و نمایشگاه میکروبیولوژی کاربردی APPLIED MICROBIOLOGY 2018 انگلستان