کنگره ارتودنسی JOURNÉES D'ORTHODONTIE 2018 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

کنگره ارتودنسی JOURNÉES D’ORTHODONTIE 2018 فرانسه

کنگره ارتودنسی JOURNÉES D'ORTHODONTIE 2018 فرانسه
۰
(۰)

کنگره ارتودنسی JOURNÉES D’ORTHODONTIE 2018 کنفرانسی سالانه با این موضوع تخصصی دندانپزشکی می باشد که میزبان آن شهر پاریس فرانسه می باشد . دومین کنگره بزرگت ارتودنسی در اروپا با بیش از ۲۴۰۰ متخصص ارتودنسی که در سال ۲۰۱۷ حضور داشتند و نمایشگاهی با حضور ۸۳ شرکت . در این رویداد شرکت کنندگانی از همه اروپا حضور خواهند داشت و همچنین دستیاران دندانپزشک ها و otheists نیز برای یک روز آموزش مداوم حضور دارند. همچنین شرکت های بزرگی که با دنیای ارتودنسی کار می کنند، حضور دارند زیرا این کنگره ای که قویترین ROI را ارائه می دهد، جایی که افق گسترده ای از تماس ها را در اختیار دارید و آشنایی با محصولات جدید این صنعت
وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزاي تجاری فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزاي نمايشگاهي فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP کنگره ارتودنسی JOURNÉES D'ORTHODONTIE 2018 فرانسه
1,650,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتي در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه اي عودت داده نميشود.

کارت کنگره ارتودنسی JOURNÉES D'ORTHODONTIE 2018 فرانسه
650,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل هزينه صدور کارت نمايشگاه براي يک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور ميباشد.

    • کنگره ارتودنسی JOURNÉES D'ORTHODONTIE 2018 فرانسه
    • کنگره ارتودنسی JOURNÉES D'ORTHODONTIE 2018 فرانسه