کنفرانس گاز اروپا EUROPEAN GAS CONFERENCE 2022 اتریش | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

کنفرانس گاز اروپا EUROPEAN GAS CONFERENCE 2022 اتریش

کنفرانس گاز اروپا EUROPEAN GAS CONFERENCE 2022 اتریش
۰
(۰)

کنفرانس گاز اروپا رویدادی سالانه است که در قاره سبز برگزار می گردد . کنفرانس گاز اروپا که با عنوان EUROPEAN GAS CONFERENCE می باشد پلتفرم شماره یک برای ارتقای گفتگو بین تامین کننده اصلی اروپا (گازپروم) و اطمینان از امنیت عرضه از طریق توسعه زیرساخت ها در شمال ، مرکز و جنوب شرقی اروپا است.  در سال ۲۰۲۲ ، پانزدهمین سالگرد کنفرانس گاز اروپا (EGC) را در کنار میزبان طولانی مدت خود ، OMV و تامین کننده اصلی اروپا ، گازپروم جشن خواهد گرفته شد. برای حضور در رویداد گازی اروپا با همکاری آژانس شمیران گشت آماده شوید .
همچنین از اعلام افتتاح اولین روز اروپایی هیدروژن ، که به صورت حضوری در کنار EGC در ماه ژانویه برگزار می شود ، بسیار هیجان زده هستیم. کنفرانس هیدروژن اروپایی بستری است برای بحث در مورد چگونگی ادغام هیدروژن در زنجیره ارزش از طریق همکاری وزیران ، صنایع و فناوری.
EHC در کنفرانس گاز اروپایی ما به صورت حضوری در ماه ژانویه برگزار می شود. پس از موفقیت رویداد مجازی ما در ژوئن گذشته ، یک روز کامل را به Hydrogen اختصاص می دهیم.
موضوعات کلیدی که باید در روز هیدروژن مورد بررسی قرار گیرد عبارتند از: شناسایی جدیدترین پروژه های هیدروژن و به اشتراک گذاشتن نمونه های موفق راه اندازی استراتژی های خوشه ای هیدروژن ورود به پیشرفتهای نظارتی و تکنولوژیکی مورد نیاز برای ترویج تولید کربن کم و تجدیدپذیر هیدروژن ترویج تقاضا در زنجیره ارزش و به اشتراک گذاشتن اینکه چگونه بازیگران صنعت هیدروژن را در استراتژی های کاهش بلندمدت گازهای گلخانه ای
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای اتریش و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اتریش ، ويزای نمايشگاهی اتریش ، تور نمايشگاهی اتریش ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای تحصیلی اتریش ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه اتریش مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای کنفرانس گاز اروپا EUROPEAN GAS CONFERENCE 2022 اتریش
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • کنفرانس گاز اروپا EUROPEAN GAS CONFERENCE 2022 اتریش
    • کنفرانس گاز اروپا EUROPEAN GAS CONFERENCE 2022 اتریش