کنفرانس نفت و گاز THE OIL & GAS CONFERENCE 2021 آمریکا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

کنفرانس نفت و گاز THE OIL & GAS CONFERENCE 2021 آمریکا

کنفرانس نفت و گاز THE OIL & GAS CONFERENCE 2021 آمریکا
۰
(۰)

کنفرانس THE OIL & GAS CONFERENCE با موضوعات نفت و گاز ، کنفرانس نفت و گاز آمریکا فرصتی منحصر به فرد برای ملاقات و برقراری ارتباط با سرمایه گذاران نهادی ، تحلیلگران و محققان و سرمایه گذاران برای شما فراهم می کند EnerCom ، Inc یک شرکت مشاور مدیریت شناخته شده در سطح بین المللی است که به شرکت ها در زمینه محیط زیست ، اجتماعی و حاکمیت (ESG) ، روابط سرمایه گذاران ، مشاوره استراتژی ، بازاریابی ، تجزیه و تحلیل و ارزیابی ، رسانه ، نام تجاری و طراحی ارتباطات تصویری مشاوره می دهد. شرکت EnerCom ، با تأسیس یک مشاور قابل اعتماد در صنعت انرژی جهانی و بازارهای سرمایه در سال ۱۹۹۴ تأسیس شد. راه حل های EnerCom مشتری محور است. دانش صنعت ما از ارائه خدمات با ارزش و ارزش افزوده با کیفیت بالا پشتیبانی می کند. مشتریان ما به تجربه ما در ارائه بازاریابی یکپارچه و برنامه های برندهای تجاری شرکتی اعتماد دارند. ما مشتاق مشتری های خود هستیم و می کوشیم تا با بازارهای هدف مشتری خود ، همین هیجان را ایجاد کنیم. ما برای هر مشتری تجزیه و تحلیل بازار و مالی ، پشتیبانی گرافیکی و طراحی و بینش بی نظیر صنعت را ارائه می دهیم. ما از مخاطبین ، تجربیات و دانش خود برای تعیین موقعیت شرکت شما برای ایجاد شناخت برند استفاده می کنیم که باعث ارزیابی و بازده می شود.

کنفرانس نفت و گاز EnerCom که در مرکز شهر وستین دنور برگزار می شود ، به متخصصان سرمایه گذاری این فرصت را می دهد تا از تیم های ارشد مدیریت دنیا که برنامه های رشد خود را ارائه می دهند استفاده کنند و محلی را برای متخصصان این صنعت فراهم می کند تا درباره موضوعات مهم انرژی که تأثیرگذار بر نفت و گاز دنیا هستند استفاده کنند . نسخه ۲۰۱۹ کنفرانس نفت و گاز EnerCom® با میزبانی ۸۵+ شرکت ارائه دهنده فعال با بیش از ۴۰ کشور و شش قاره بود. 

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آمریکا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آمریکا ، اخذ ويزای نمايشگاه آمریکا ، تور نمايشگاهی آمریکا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، ویزای تحصیلی آمریکا ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه آمریکا مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج کنفرانس نفت و گاز THE OIL & GAS CONFERENCE 2021 آمریکا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • کنفرانس نفت و گاز THE OIL & GAS CONFERENCE 2021 آمریکا
    • کنفرانس نفت و گاز THE OIL & GAS CONFERENCE 2021 آمریکا
    رویداد جزئیات
    اسپانسر ها
    • EnerCom, Inc