کنفرانس نفت و گاز OIL & GAS COUNCIL CANADA ASSEMBLY 2020 کانادا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

کنفرانس نفت و گاز OIL & GAS COUNCIL CANADA ASSEMBLY 2020 کانادا

کنفرانس نفت و گاز THE OIL & GAS CONFERENCE 2021 آمریکا
۵
(۱)

کنفرانس و مجمع سالانه نفت و روغن و گاز کانادا که با نام OIL & GAS COUNCIL CANADA ASSEMBLY در این کشور برگزار می گردد .کَلگِری در جنوب استان آلبرتای کانادا محل برگزاری رویداد OIL & GAS COUNCIL CANADA ASSEMBLY در سال ۲۰۲۰ می باشد . مجمع نفت و گاز کانادا شما را قادر می سازد تا با بیش از ۳۰۰ مدیر ارشد صنعت O&G پررونق کانادا ، سرمایه گذاران بین المللی و ارائه دهندگان سرمایه از سراسر جهان دیدار کنید. مجمع کانادا مربوط به مباحث انتقال انرژی و انرژی های تجدید پذیر ، تحقیق و توسعه و افزایش سرمایه است ، OIL & GAS COUNCIL CANADA ASSEMBLY بزرگترین رویداد امروز صنعت انرژی کانادا است. همه ساله ، شام جوایز ۳۵۰ نفر از رهبران این صنعت را به جشن می آورد تا دستاوردهای زندگی یکی از همکارانشان را جشن بگیرند. در سال ۲۰۲۰ ، ما مایک رز ، رئیس و مدیر اجرایی شرکت تورمالین نفت Corp را جشن می گیریم. جایزه Lifetime دستاوردها پیروزی ها و موفقیت های کسانی که تفاوت واقعی در صنعت نفت و گاز کانادا و جوامع محلی را ایجاد کرده اند جشن می گیرد.  شورای نفت و گاز بزرگترین و تأثیرگذارترین شبکه مدیران ارشد نفت و گاز ، دارایی ها و سرمایه گذاران در جهان است. ما روابط کارگزاران را ارائه می دهیم و در طول سال ، از طریق ده ها تجربه مناسب و ارائه خدمات شورا ، فرصت های شبکه ای منحصر به فردی را برای اعضای فردی و شرکای شرکت فراهم می کنیم. ما میزبان طیف وسیعی از رویدادهای شبکه ای از جمله کنفرانس های معتبر بین المللی ، میزگردهای شام و پذیرش VIP هستیم. با ورود به یک شبکه بی نظیر از مدیران ، هزاران عضو را قادر می سازد تا به طور مؤثر سرمایه های منبع JV را افزایش دهند ، مشاغل خود را ارتقا دهند و صنعت را متحول کنند.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کانادا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کانادا ، ويزای نمايشگاهی کانادا ، تور نمايشگاهی کانادا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، دعوتنامه تجاری کانادا ، اخذ ویزای تجاری کانادا ، اخذ ویزای کاری کانادا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه کانادا مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای کنفرانس نفت و گاز OIL & GAS COUNCIL CANADA ASSEMBLY 2020 کانادا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند.

    • کنفرانس نفت و گاز OIL & GAS COUNCIL CANADA ASSEMBLY 2020 کانادا
    • کنفرانس نفت و گاز OIL & GAS COUNCIL CANADA ASSEMBLY 2020 کانادا
    • کنفرانس نفت و گاز OIL & GAS COUNCIL CANADA ASSEMBLY 2020 کانادا
    • کنفرانس نفت و گاز OIL & GAS COUNCIL CANADA ASSEMBLY 2020 کانادا