کنفرانس نفت و گاز EXECUTIVE OIL CONFERENCE 2021 آمریکا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

کنفرانس نفت و گاز EXECUTIVE OIL CONFERENCE 2021 آمریکا

کنفرانس نفت و گاز EXECUTIVE OIL CONFERENCE 2021 آمریکا
۰
(۰)

کنفرانس اجرایی و سالانه  EXECUTIVE OIL CONFERENCE اینبار در میدلند یکی از شهرهای ایالات متحده و مرکز شهرستان میدلند و در دشت‌های جنوبی ناحیه غربی ایالت تگزاس برگزار خواهد شد . EXECUTIVE OIL CONFERENCE این کنفرانس سالانه برای کسانی که دارایی های نفت و گاز را خریداری ، فروش و مدیریت می کنند مناسب است . این رویداد نمای کاملی از فعالیت نفت و گاز تگزاس در این صنعت را فراهم خواهد کرد. EXECUTIVE OIL CONFERENCE این نوید را می دهد که فرصتی بی بدیل برای رو در رو شدن با بازیگران اصلی و ایجاد ارتباطات تجاری ارزشمند باشد. همایش های انرژی در طول تاریخ گروه عمیقی از متخصصان واجد شرایط را که مشتاق شبکه ای با همتایان و همکاران همفکر خود هستند و مایلند آخرین روندهای صنعت و برنامه های کاربردی فناوری را به اشتراک بگذارند ، جذب می کنند. کنفرانس های هارت انرژی ، بهترین روش ها و راه حل های نوآورانه را برای صنعت نفت و گاز ارائه می دهند. سخنرانان و غرفه داران استراتژی هایی را که می توانند در زمان واقعی برای دستیابی به نتایج موثر به کار گیرند ، بررسی و بحث می کنند. هیچ رویداد متمرکز دیگری ، چنین گروه متنوعی از بازیگران اصلی و تصمیم گیرندگان را به هم متصل نمی کند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آمریکا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آمریکا ، ويزای نمايشگاهی آمریکا ، تور نمايشگاهی آمریکا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی آمریکا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه آمریکا مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای کنفرانس نفت و گاز EXECUTIVE OIL CONFERENCE 2021 آمریکا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • کنفرانس نفت و گاز EXECUTIVE OIL CONFERENCE 2021 آمریکا
    رویداد جزئیات
    اسپانسر ها
    • Hart Energy Publishing Lllp