کنفرانس مکانیک EFMC - EUROPEAN FLUID MECHANICS CONFERENCE 2020 سوئیس | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

کنفرانس مکانیک EFMC – EUROPEAN FLUID MECHANICS CONFERENCE 2020 سوئیس

کنفرانس مکانیک EFMC - EUROPEAN FLUID MECHANICS CONFERENCE 2020 سوئیس
۰
(۰)

EFMC مخفف عنوان کنفرانس مکانیک اروپایی ها است که دو سالی یکبار برگزار میشود . کنفرانس EFMC که نام کامل آن کنفرانس EUROPEAN FLUID MECHANICS CONFERENCE می باشد در سال ۲۰۲۰ در زوریخ بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در کشور سوییس برگزار میشود . کنفرانس مکانیک سیالات اروپا زیر نظر انجمن مکانیک اروپا که یک سازمان علمی غیرانتفاعی بین المللی و غیر دولتی است می باشد. هدف مشارکت جامعه در کلیه فعالیتهای درنظر گرفته شده برای ترویج و توسعه مکانیک در اروپا به عنوان شاخه ای از علوم و مهندسی است. مکانیک با حرکت ، جریان و تغییر شکل ماده ، سیال یا جامد ، تحت عمل نیروهای اعمال شده و هر پدیده مرتبط با آن سروکار دارد. فعالیت در حوزه مکانیک از تحقیقات اساسی در مورد رفتار مایعات و مواد جامد گرفته تا تحقیقات کاربردی در مهندسی متغیر است. رویکردهای مورد استفاده شامل روشهای نظری ، تحلیلی ، محاسباتی و آزمایشگاهی است. جامعه توسط شورایی اداره می شود كه اعضای آن طبق مقررات مندرج در اساسنامه انتخاب می شوند. این شورا مسئولیت کلی کنفرانس های Euromech Colloquia و Euromech را بر عهده دارد. دومین کنفرانس مکانیک جامد اروپا (که هر سه سال یکبار برگزار می شود) ، کنفرانس مکانیک سیالات اروپایی (هر دو سال یکبار) ، کنفرانس نوسانات غیرخطی اروپا (که هر سه سال برگزار می شود) تشکیل شده است. این جامعه یک سازمان علمی ، بین المللی ، غیر دولتی ، غیرانتفاعی است که در سال ۱۹۹۳ تأسیس شده است. هدف این انجمن مشارکت در کلیه فعالیتهایی است که در اروپا برای توسعه مکانیک به عنوان شاخه ای از علوم و مهندسی در نظر گرفته شده است.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن سوئیس و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت سوئیس ، ويزای نمايشگاهی سوئیس ، تور نمايشگاهی سوئیس ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی سوئیس ، ویزای تجاری سوئیس ، ویزای فوری سوئیس ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه سوئیس مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای کنفرانس مکانیک EFMC - EUROPEAN FLUID MECHANICS CONFERENCE 2020 سوئیس
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • کنفرانس مکانیک EFMC - EUROPEAN FLUID MECHANICS CONFERENCE 2020 سوئیس
    • کنفرانس مکانیک EFMC - EUROPEAN FLUID MECHANICS CONFERENCE 2020 سوئیس