کنفرانس مهندسی شیمی و فرآیند ICHEAP & PRES 2023 ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

کنفرانس مهندسی شیمی و فرآیند ICHEAP & PRES 2023 ایتالیا

کنفرانس مهندسی شیمی و فرآیند ICHEAP & PRES 2023 ایتالیا
۰
(۰)

کنفرانس ICHEAP & PRES فقط  دو سالی یک بار در شهر ناپولی کشور ایتالیا برگزار می گردد . یک کنفرانس ایتالیایی در زمینه مهندسی شیمی و فرآیند که در هتل رامادا ناپل ایتالیا برگزار خواهد شد.
ICheaP-16 شانزدهمین رویداد از مجموعه رویدادهای دوسالانه است که از سال ۱۹۹۳ با “اولین کنفرانس بین المللی مهندسی شیمی و فرآیند” که توسط AIDIC، انجمن مهندسی شیمی ایتالیا، برگزار شد، آغاز شد. پیش بینی می شود تداوم مشارکت سال های گذشته نیز در این رویداد حفظ و تقویت شود. AIDIC هم اکنون از همه متخصصان بین المللی دعوت می کند تا این رویداد را فرصتی برای تبادل اطلاعات به روز در مورد نیازهای صنعتی، پیشرفت های فناوری جدید و فرصت های تحقیقاتی ببینند. در رویدادهای قبلی صنعتگران و دانشگاهیان برجسته از سراسر جهان را به خود جذب کرد و پیشرفته‌ترین فناوری ها را در زمینه مهندسی شیمی و فرآیند ارائه کرد.

شانزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی شیمی و فرآیند ایتالیا ، از طرف انجمن مهندسی شیمی ایتالیا، ما به گرمی از شما به شانزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی شیمی و فرآیند، ۲۱ تا ۲۴ می ۲۰۲۳ خوش آمد می گوییم.
ما مشتاقانه منتظر افتتاح این رویداد در سطح جهانی هستیم، فرصتی ارزشمند برای حمایت از مخاطبین، یادگیری از یکدیگر، انتقال تجربیات و حفظ دانش موجود.

تمرکز:
این رویداد به عنوان فرصتی برای تبادل اطلاعات به روز در مورد نیازهای صنعتی، پیشرفت های فناوری جدید و فرصت های تحقیقاتی است.
ساختار:
این کنفرانس در قالب سخنرانی های عمومی توسط سخنرانان دعوت شده، در سخنرانی های منتخب و در جلسات تشکیل خواهد شد.

انتشار :
مجموعه کامل مقالات انتخابی نهایی در مجله معاملات مهندسی شیمی، نمایه شده توسط SCOPUS و SCHOLAR منتشر خواهد شد.
ثبت :
برای تسهیل در راه اندازی برنامه فنی، سخنرانان باید قبل از ۱۵ آوریل ۲۰۲۳ ثبت نام کنند. ثبت نام در ۱۰ مارس ۲۰۲۳ باز خواهد شد .

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاهی ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ويزای تحصيلی ایتالیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقويم نمايشگاهی ایتالیا مي باشد.


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای کنفرانس مهندسی شیمی و فرآیند ICHEAP & PRES 2023 ایتالیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • کنفرانس مهندسی شیمی و فرآیند ICHEAP & PRES 2023 ایتالیا
    • کنفرانس مهندسی شیمی و فرآیند ICHEAP & PRES 2023 ایتالیا
    • کنفرانس مهندسی شیمی و فرآیند ICHEAP & PRES 2023 ایتالیا