نمایشگاه و کنفرانس فناوری کیفیت آب WQTC 2021 آمریکا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه و کنفرانس فناوری کیفیت آب WQTC 2021 آمریکا

نمایشگاه و کنفرانس فناوری کیفیت آب WQTC 2021 آمریکا
۰
(۰)

کنفرانس و نمایشگاه فناوری کیفیت آب که سالانه برگزار می گردد . نمایشگاه WQTC 2021 در سال ۲۰۲۱ در شهر تاکوما در  ایالت واشنگتن برگزار خواهد شد . در نمایشگاه WQTC ، متخصصان کیفیت آب ، مدیران و مدیران خدمات ، مدیران کارخانه های تصفیه ، دانشمندان ، مهندسان ، دانشگاهیان و دانشجویان ، توزیع کنندگان و تولیدکنندگان ، مشاوران ، نمایندگان محصولات حضور دارند .
به دلیل نگرانی در مورد COVID19 ، کارگاه ها و تورهای مسافرتی امسال برگزار نمی شوند. 
WQTC 2021 دارای کنفرانس برتر برای متخصصان کیفیت آب در سراسر جهان است! این کنفرانس از زمان تاسیس بسیار مورد توجه بوده و یک محفل علمی و عملی برای طیف گسترده ای از متخصصان فناوری آب برای تبادل آخرین تحقیقات و اطلاعات را فراهم کرده است.انجمن آثار آب آمریکا یک جامعه بین المللی ، غیرانتفاعی ، علمی و آموزشی است که به ارائه کل راه حل های آب با اطمینان از مدیریت موثر آب اختصاص دارد. این انجمن بزرگترین سازمان متخصصان تأمین آب در جهان است. خدمات ما شامل بیش از ۴۳۰۰ سرویس آب و برق است که تقریباً ۸۰ درصد آب آشامیدنی کشور را تأمین می کنند و تقریبا نیمی از فاضلاب کشور را تصفیه می کنند. ۵۱۰۰۰ عضو ما طیف كامل جامعه آب را نمایندگی می كنند: سیستمهای عمومی آب و فاضلاب ، طرفداران محیط زیست ، دانشمندان ، دانشگاهیان و سایر افرادی كه علاقه واقعی به آب ، مهمترین منبع ما دارند. AWWA همچنین به ایجاد دو سازمان برجسته برای آب سالم افتخار می کند ، بنیاد تحقیقات آب در ۱۹۶۶ ، آب برای مردم در ۱۹۹۱ و معادله آب در سال ۲۰۱۵. AWWA جامعه آب متنوع را برای پیشرفت بهداشت عمومی ، ایمنی ، اقتصاد ، و محیط زیست آنچه ما انجام می دهیم فراهم کرده است .
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای آمریکا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آمریکا ، ويزای نمايشگاهی آمریکا ، تور نمايشگاهی آمریکا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای تحصیلی آمریکا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه آمریکا مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنفرانس فناوری کیفیت آب WQTC 2021 آمریکا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه و کنفرانس فناوری کیفیت آب WQTC 2021 آمریکا
    • نمایشگاه و کنفرانس فناوری کیفیت آب WQTC 2021 آمریکا
    • نمایشگاه و کنفرانس فناوری کیفیت آب WQTC 2021 آمریکا
    • نمایشگاه و کنفرانس فناوری کیفیت آب WQTC 2021 آمریکا