کنفرانس فناوری های کانداکتیو پلاستیک CONDUCTIVE PLASTICS 2018 اتریش | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

کنفرانس فناوری های کانداکتیو پلاستیک CONDUCTIVE PLASTICS 2018 اتریش

نمایشگاه صنایع لبنیات EXPO CASEARIA 2019 ایتالیا
۰
(۰)

کنفرانس فن آوری های توسعه و برنامه های کاربردی برای پلاستیک های کانداکتیو الکتریکی و حرارتی ، میزبان این رویداد که هر دو سال یکبار برگزار می گردد در سال ۲۰۱۸ شهر وین اتریش می باشد. این کنفرانس بین المللی سطح بالا به بررسی، توسعه، پردازش و کاربرد پلاستیک های کانداکتیو با روش های حرارتی و الکتریکی را بررسی می کند، در روزهای ۶ تا ۷ نوامبر در هتل “Austrian Trend Hotel Savoyen” در وین، اتریش برگزار می شود و یک بار دیگر OEM ها، مهندسان طراح، پردازنده ها و تولید کنندگان حرفه ای را دور هم در یک مکان جمع می کند . کاربردهای جدید الکتریکی و الکترونیکی در بخش های رشد سریع مانند چراغ های LED، وسایل نقلیه الکتریکی و ارتباطات بی سیم – همراه با تنظیمات ATEX به طور فزاینده سختگیرانه ، محصولات مورد استفاده در محیط های خطر انفجار – به عنوان ترکیبی از ترموپلاستیک های گرمایی و الکتریکی به عنوان جایگزینی برای فلزات و سرامیک ها اند. با این حال، توسعه و پردازش چنین موادی ساده نیست. Plastics 2018 Conductive  یک محیط یادگیری و شبکه منحصر به فرد را ارائه کرده که در آن همه درگیر توسعه پلاستیک های الکتریکی و یا گرما هدایت شده اند .

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای اتریش و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اتریش ، ويزای نمايشگاهی اتریش ، تور نمايشگاه اتریش ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر به شهر وین ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی کشور اتریش مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP کنفرانس فناوری های کانداکتیو پلاستیک CONDUCTIVE PLASTICS 2018 اتریش
1,200,000 تومان
خرید بلیط

وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت ، هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد .

کارت کنفرانس فناوری های کانداکتیو پلاستیک CONDUCTIVE PLASTICS 2018 اتریش
500,000 تومان
خرید بلیط

فقط شامل کارت می باشد.

    • کنفرانس فناوری های کانداکتیو پلاستیک CONDUCTIVE PLASTICS 2018 اتریش
    • کنفرانس فناوری های کانداکتیو پلاستیک CONDUCTIVE PLASTICS 2018 اتریش