کنفرانس فناوری دیجیتال محیط زیست GREENTECH FORUM 2022 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

کنفرانس فناوری دیجیتال محیط زیست GREENTECH FORUM 2022 فرانسه

کنفرانس فناوری دیجیتال زیست محیط GREENTECH FORUM 2022 فرانسه
۰
(۰)

انجمن و کنفرانس گرین تکنولوژی پاریس که سالانه در کشور فرانسه با نام GREENTECH FORUM برگزار می گردد . کنفرانس GreenTech Forum رویدادی حرفه ای است که به اصول فناوری دیجیتال در محیط زیست اختصاص دارد. شعار GREENTECH FORUM ترویج فناوری های دیجیتال به منظور توانمندسازی سازمان های دولتی و خصوصی برای کاهش اثرات مخرب بر محیط زیست خود می باشد .
رویداد GREENTECH FORUM تحت حمایت Planet Tech’Care می باشد 
Planet Tech’Care اولین سازمان ابتکاری است که شبکه‌ای از شرکا (سازمان‌های حرفه‌ای، مدارس، شرکت ها، انجمن‌ها، بنیادها، اتاق‌های فکر) را گرد هم می‌آورد و هدف آن حمایت از شرکت‌ها و بازیگران عمومی است که می‌خواهند فناوری دیجیتال را در مسیر زیست محیطی خود ادغام کنند. از بازیکنان آموزشی در توسعه مهارت های دیجیتالی مسئولانه حمایت کنید. PlanetTech’Care توسط برنامه Responsible Digital numeum مدیریت می شود. برای شرکت در کنفرانس های کشور فرانسه با شمیران گشت در تماس باشید .
برنامه کنفرانس ۲۰۲۲ GREENTECH FORUM
برنامه کنفرانس GreenTech Forum را که در ۱ و ۲ دسامبر ۲۰۲۲ در Beffroi de Montrouge، پاریس برگزار می شود، بررسی کنید. یک جلسه عمومی افتتاحیه و ۲۰ کنفرانس برای درک بهتر تأثیر دیجیتال بر محیط زیست و ایجاد یک استراتژی دیجیتالی مسئولانه در سازمان شما.

قالب کنفرانس: میز گرد، ۴ سخنران، ۱ ناظر در هر کنفرانس.
غرفه دار شوید
اولین نسخه از GreenTech Forum در ۳۰ نوامبر و ۱ دسامبر ۲۰۲۱ در Espace Grande Arche، Paris La Défense، پذیرای ۱۲۴۹ شرکت کننده بود. این رویداد که به اتفاق آرا توسط شرکت کنندگان مورد استقبال قرار گرفت، اکوسیستم حرفه ای درگیر در کاهش ردپای زیست محیطی فناوری دیجیتال را به مدت دو روز گرد هم آورد.

آمار نسخه ۲۰۲۱
اولین نسخه از انجمن گرین‌تک با ۱۲۴۹ شرکت‌کننده، ۵۰ غرفه‌دار، ۴۰ کنفرانس و کارگاه آموزشی و نزدیک به ۱۲۰ سخنران موفقیت امیدوارکننده‌ای بود. این اولین نسخه به ویژه با تحلیف رسمی سدریک او، وزیر امور خارجه در امور دیجیتال و سخنرانی افتتاحیه باربارا پومپیلی، وزیر انتقال زیست محیطی مشخص شد.
شرکای استراتژیک
انجمن GreenTech تحت حمایت بالای Planet Tech’Care قرار می گیرد، ابتکاری که توسط numeum رهبری می شود.
با تشکر از numeum برای حمایت از ما در سازماندهی و مدیریت انجمن GreenTech.
عدد
Numeum اولین اتحادیه حرفه ای شرکت های دیجیتال در فرانسه است. این شرکت‌های خدمات دیجیتال (ESN)، ناشران نرم‌افزار، پلتفرم‌ها و شرکت‌های مشاوره فناوری در فرانسه را گرد هم می‌آورد.

فهرست اعضای کمیته برنامه ۲۰۲۲ : برنامه کنفرانس توسط ۱۷ شریک مجموعه Planet Tech’Care در حال توسعه است

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاه فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ويزای تحصیلی فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقويم نمايشگاه فرانسه مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای کنفرانس فناوری دیجیتال زیست محیط GREENTECH FORUM 2022 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • کنفرانس فناوری دیجیتال زیست محیط GREENTECH FORUM 2022 فرانسه
  • کنفرانس فناوری دیجیتال زیست محیط GREENTECH FORUM 2022 فرانسه
  • کنفرانس فناوری دیجیتال زیست محیط GREENTECH FORUM 2022 فرانسه
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Formule Magique