کنفرانس صنعت گاز EAGC - EUROPEAN AUTUMN GAS CONFERENCE 2018 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

کنفرانس صنعت گاز EAGC – EUROPEAN AUTUMN GAS CONFERENCE 2018 آلمان

نمایشگاه فرانشیز و فرصت های کاری THE FRANCHISE EXPO - DALLAS 2022 آمریکا
۰
(۰)

کنفرانس EAGC – EUROPEAN AUTUMN GAS CONFERENCE 2018 با سابقه ترین کنفرانس  تجاری با موضوع صنعت گاز در اروپا است که سالانه تشکیل می شود و میزبان این دوره در سال ۲۰۱۸ شهر برلین آلمان است. این کنفرانس به عنوان رویدادی برتر برای مدیران ارشد و تیم های مدیریت از بزرگترین شرکت های گاز و انرژی در جهان شناخته شده است . کنفرانس گاز پاییزه اروپا (EAGC) تنها کنفرانس رهبران انرژی است که سالانه در یک کشور اروپایی برگزار می شود. با ارائه اطلاعات بین المللی و تخصصی در زمینه کشور میزبان، رویداد سال ۲۰۱۸ فرصتی برای سرمایه گذاران انرژی اروپا برای سرمایه گذاری در دانش های منحصر به فرد، دسترسی و شبکه ای است که فقط می توانید در EAGC پیدا کنید. آلمان راه را برای دستیابی به اهداف بلند پروازانه در توافق پاریس رهبری می کند. این اهداف خود را در خصوص بهره وری انرژی،قیمت رقابتی و رفاه شهروندان تعیین شده است. انرژی های تجدید پذیر، گاز و ذغال سنگ یک مثلث رقابتی و همکاری در سراسر اروپا را تشکیل می دهند.

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان، ويزاي نمايشگاهی آلمان، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر به کشور آلمان، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی آلمان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP کنفرانس گازاروپا EAGC - EUROPEAN AUTUMN GAS CONFERENCE 2018 آلمان
1,300,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتي در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه اي عودت داده نميشود.

کارت کنفرانس گاز اروپا EAGC - EUROPEAN AUTUMN GAS CONFERENCE 2018 آلمان
600,000 تومان
خرید بلیط

فقط شامل کارت می باشد