کنفرانس شیمی CHEM 2D MAT 2019 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

کنفرانس شیمی CHEM 2D MAT 2019 آلمان

کنفرانس شیمی CHEM 2D MAT 2019 آلمان
۰
(۰)

رویداد مهم CHEM 2D MAT در عرصه شیمی ،که کنفرانس اروپایی در زمینه شیمی مواد دو بعدی است .این کنفرانس بین المللی در سال ۲۰۱۹ در کشور آلمان برگزار خواهد شد. در طول سال های اخیر، شیمی گرافن نقش مهمی در تولیدات بزرگ، کارکرد سازی و پردازش شیمیایی و همچنین کاربرد های متعددی از این مواد داشته است و به مواد مختلف غیر آلی و آلی ۲D جدید گسترش یافته است. این کنفرانس با هدف ارائه انجمنی برای این جامعه به سرعت در حال رشد از دانشمندان به دست آوردن روش های شیمیایی مواد ۲D به منظور ساخت سیستم ها و دستگاه های نمایش عملکرد قابل تنظیم است. رویکرد شیمیایی کنترل مطلوب بر ساختار مواد ۲D را در سطح اتمی یا مولکولی ارائه می دهد و به همین دلیل به عنوان استراتژی توانمند برای ایجاد سیستم های چند منظوره بی سابقه ای از پیچیدگی های مختلف، دارای ویژگی های فیزیکی و شیمیایی استثنایی با کنترل کامل بر همبستگی بین ساختار و عملکرد خواهد بود .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، ویزای تجاری، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی آلمان می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای کنفرانس شیمی CHEM 2D MAT 2019 آلمان
5,000,000 تومان
خرید بلیط

شامل ( ويزا ، وقت سفارت ،رزرو هواپيما ،بيمه مسافرتي ،پرکردن فرم ها و ...).

ملاحضات :

1- هزينه بليط نمايشگاه جدا حساب ميشود و بايد مطابق با شرايط ارزي روز محاسبه شود.

2- شميران گشت با توجه به ملاحضات خود امکان گرفتن ضمانت بازگشت از سفر را در هر مبلغي دارد.

3- شميران گشت در صدور يا عدم صدور ويزا هيچ دخل و تصرفي ندارد و در صورت عدم صدور ويزا توسط سفارت بعد از کسر هزينه هاي جاري مبلغ مورد نظر عودت داده ميشود.

4-هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد.

    • کنفرانس شیمی CHEM 2D MAT 2019 آلمان
    • کنفرانس شیمی CHEM 2D MAT 2019 آلمان