کنفرانس دیابت EASD ANNUAL MEETING 2019 اسپانیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

کنفرانس دیابت EASD ANNUAL MEETING 2019 اسپانیا

کنفرانس دیابت EASD ANNUAL MEETING 2019 اسپانیا
۰
(۰)

نشست سالانه EASD (انجمن اروپایی مطالعه دیابت) در سال ۲۰۱۹ تحت عنوان کنفرانس EASD ANNUAL MEETING در بارسلون پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر بخش خودمختار کاتالونیا و پس از مادرید پرجمعیت‌ترین شهر اسپانیا و مهم‌ترین بندر این کشور برگزار میشود . انجمن مطالعه دیابت اروپا e.V. (EASD) یک انجمن علمی پزشکی غیر انتفاعی است. این انجمن در سال ۱۹۶۵ تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در دوسلدورف، آلمان مستقر است. هدف انجمن، تشویق و حمایت از تحقیقات در زمینه دیابت، انتشار سریع دانش به دست آمده و تسهیل در استفاده از آن است. EASD یکی از بزرگترین شبکه های متخصصین دیابت در سراسر جهان با بیش از ۵۰۰۰ عضو فعال از بیش از ۱۰۰ کشور در سراسر جهان است. اعضا شامل : دانشمندان، پزشکان، دانشجویان، کارآموزان، متخصصان بهداشت و پرستاران از سراسر جهان که در زمینه دیابت یا بیماری های مرتبط با آن علاقمند هستند می باشد. EASD نشست سالانه خود را در یک شهر اروپایی مختلف سالانه برگزار می کند با بیش از ۱۵،۰۰۰ نماینده از بیش از ۱۳۰ کشور حضوری فعالی در آن دارند. برنامه علمی شامل بیش از ۱۲۰۰ گفتگو و سخنرانی در مورد آخرین نتایج در تحقیقات دیابت توسط متخصصان برجسته در زمینه های مختلف دیابت است.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای اسپانیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسپانیا ، ويزای نمايشگاهی اسپانیا ، تور نمايشگاهی اسپانیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی اسپانیا می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای کنفرانس دیابت EASD ANNUAL MEETING 2019 اسپانیا
5,000,000 تومان
خرید بلیط

شامل ( ويزا ، وقت سفارت ،رزرو هواپيما ،بيمه مسافرتي ،پرکردن فرم ها و ...).

ملاحضات :

1- هزينه بليط نمايشگاه جدا حساب ميشود و بايد مطابق با شرايط ارزي روز محاسبه شود.

2- شميران گشت با توجه به ملاحضات خود امکان گرفتن ضمانت بازگشت از سفر را در هر مبلغي دارد.

3- شميران گشت در صدور يا عدم صدور ويزا هيچ دخل و تصرفي ندارد و در صورت عدم صدور ويزا توسط سفارت بعد از کسر هزينه هاي جاري مبلغ مورد نظر عودت داده ميشود.

4-هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد.

  • کنفرانس دیابت EASD ANNUAL MEETING 2019 اسپانیا
  • کنفرانس دیابت EASD ANNUAL MEETING 2019 اسپانیا
  • کنفرانس دیابت EASD ANNUAL MEETING 2019 اسپانیا
  • کنفرانس دیابت EASD ANNUAL MEETING 2019 اسپانیا
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • EASD