کنفرانس بین المللی مترولوژی METROMEET 2019 اسپانیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

کنفرانس بین المللی مترولوژی METROMEET 2019 اسپانیا

کنفرانس بین المللی مترولوژی METROMEET 2019 اسپانیا
۰
(۰)

 کنفرانس سالانه METROMEET ، معنای این کلمه در فرهنگ لغت دهخدا اینگونه آمده است : مترولوژی واژه ای فرانسوی به معنای علم اوزان و مقادیر. درباره اهمیت مترولوژی خوب است بدانید : مترولوژی یک بخش حیاتی برای زیر ساخت دنیای امروز است . به روش های متنوع ، مستقیم و غیر مستقیم ، وارد زندگی ما می شود . نیاز تجارت ملی و بین المللی روز به روز به پیروی از استانداردها و الزامات و به رسمیت شناختن متقابل اندازه گیریها و آزمونها بیشتر می شود . موفقیت اقتصادی بیشتر صنایع تولیدی به کیفیت محصولات آنها وابسته است . حفاظت از محیط زیست دربرابر اثرات مخرب فعالیت های صنعتی را می توان بر اساس اندازه گیری های درست و قابل اطمینان تضمین کرد . مطالعات آب و هوا در سطح جهان به داده های قابل اطمینان و سازگاری که از روش ها و سیستم های متنوع به دست آمده اند ، وابسته است .  کنفرانس METROMEET 2019 در شهر بیلبائو در شمال کشور اسپانیا برگزار خواهد شد . METROMEET 2019 یک کنفرانس بین المللی مترولوژی ابعادی صنعتی با موقعیت منحصر به فرد در اروپا است. محلی به عنوان مجمعی برای بحث و تبادلات علوم در اندازه شناسی و توسعه آن در صنعت در حال رشد، انجمن Innovalia، با ریشه های قوی در فن آوری های نوآورانه به منظور توسعه یک پلت فرم برای رهبران جهان در زمینه علم اوزان ومقادیر صنعتی و کنترل کیفیت این کنفرانس را برگزار کرده است. انجمن Innovalia یک مرکز فن آوری های خصوصی و مستقل توسط گروه Innovalia به منظور بیان و موفقیت های پژوهشی و اهداف استراتژیک ایجاد شده است.

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای اسپانیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسپانیا ، ويزای نمايشگاهی اسپانیا ، تور نمايشگاهی اسپانیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای اسپانیا تضمینی،  ویزا اسپانیا مدارک ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی اسپانیا می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای کنفرانس بین المللی مترولوژی METROMEET 2019 اسپانیا
5,000,000 تومان
خرید بلیط

شامل ( ويزا ، وقت سفارت ،رزرو هواپيما ،بيمه مسافرتي ،پرکردن فرم ها و ...).

ملاحضات :

1- هزينه بليط نمايشگاه جدا حساب ميشود و بايد مطابق با شرايط ارزي روز محاسبه شود.

2- شميران گشت با توجه به ملاحضات خود امکان گرفتن ضمانت بازگشت از سفر را در هر مبلغي دارد.

3- شميران گشت در صدور يا عدم صدور ويزا هيچ دخل و تصرفي ندارد و در صورت عدم صدور ويزا توسط سفارت بعد از کسر هزينه هاي جاري مبلغ مورد نظر عودت داده ميشود.

4-هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد.

    • کنفرانس بین المللی مترولوژی METROMEET 2019 اسپانیا
    • کنفرانس بین المللی مترولوژی METROMEET 2019 اسپانیا
    • کنفرانس بین المللی مترولوژی METROMEET 2019 اسپانیا
    • کنفرانس بین المللی مترولوژی METROMEET 2019 اسپانیا