کنفرانس بین المللی سرطان WAR ON CANCER CONFERENCE - MIDDLE EAST 2018 انگلستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

کنفرانس بین المللی سرطان WAR ON CANCER CONFERENCE – MIDDLE EAST 2018 انگلستان

کنفرانس بین المللی سرطان WAR ON CANCER CONFERENCE - MIDDLE EAST 2018 انگلستان
۰
(۰)

کنفرانس و سمینار بین المللی سرطان WAR ON CANCER CONFERENCE – MIDDLE EAST 2018 با میزبانی شهر لندن انگلیس . همه موارد در مورد سرطان از جمله سخنرانی ها، برنامه ها و حامیان .بعد از دو سال از اولین برگزاری این کنفرانس ما بررسی کرده ایم که پیشرفت های تشخیصی، درمان و فن آوری اطلاعات، توانایی تغییر چشم انداز افراد مبتلا به سرطان را دارد. در عین حال، ما ساختارهای سیستم مراقبت های بهداشتی ما را مورد بازنگری قرار داده ایم و این که چگونه اقتصاد مراقبت های بهداشتی، انگیزه های آن و سیاست های آن می تواند مانع مراقبت مطلوب شود. پس اهداف این کنفرانس جهانی بر علیه سرطان چیست؟ هدف ما، صرفا صرفا مبارزه علیه سرطان نیست بلکه بهبود مراقبت از بیماران سرطانی است. چه چیزی مراقبت مطلوب را در دوران مراقبت پیچیده می کند، جایی که سرطان ممکن است درمان شود یا تبدیل به یک بیماری مزمن شود؟ سرطان یک میراث برای بیماران، مراقبین و جامعه گسترده است: بیماری، ناتوانی، کیفیت زندگی، کنترل علائم، انگیزه، آسیب روانشناختی، بهره وری و از دست رفتن اشتغال می تواند تاثیر زیادی داشته باشد. نیازهای بیماران چیست؟ چقدر این ها ملاحظه می شوند؟ چگونه می توان این را بهبود بخشید؟ و مهمتر از همه، چه چیزی باعث پیشرفت بیماری بیمار، در حال حاضر و در آینده خواهد بود؟ و به بسیاری از موضوعات دیگر در این کنفرانس با حضور متخصصان جواب داده خواهد شد .

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای انگلستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت انگلستان ، ويزاي نمايشگاهي انگلستان ، تور نمايشگاهي انگلستان، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی انگلستان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP کنفرانس بین المللی سرطان WAR ON CANCER CONFERENCE - MIDDLE EAST 2018 انگلستان
1,850,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتي در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه اي عودت داده نميشود.

کارت کنفرانس بین المللی سرطان WAR ON CANCER CONFERENCE - MIDDLE EAST 2018 انگلستان
850,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل هزينه صدور کارت نمايشگاه براي يک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور ميباشد.

  • کنفرانس بین المللی سرطان WAR ON CANCER CONFERENCE - MIDDLE EAST 2018 انگلستان
  • کنفرانس بین المللی سرطان WAR ON CANCER CONFERENCE - MIDDLE EAST 2018 انگلستان
  • کنفرانس بین المللی سرطان WAR ON CANCER CONFERENCE - MIDDLE EAST 2018 انگلستان
  • کنفرانس بین المللی سرطان WAR ON CANCER CONFERENCE - MIDDLE EAST 2018 انگلستان
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • The Economist Events