ویزای کنفرانس بین المللی ایمنی در صنعت CISAP 2020 ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای کنفرانس بین المللی ایمنی در صنعت CISAP 2020 ایتالیا

کنفرانس بین المللی ایمنی در صنعت CISAP 2020 ایتالیا
۰
(۰)

کنفرانس بین المللی ایمنی و محیط زیست در صنایع که با نام CISAP دو سالی یکبار برگزار می گردد . میزبانی رویداد CISAP در سال ۲۰۲۰ با شهر ونیز کشور ایتالیا می باشد . باید دید با توجه به وضعیت وخیم ایتالیا در زمینه ویروس کرونا آیا این رویداد در سال ۲۰۲۰ برگزار میشود یا خیر ! CISAP کنفرانسی بین المللی با موضوعات ایمنی و محیط زیست در فرآیند ها و صنایع برق می باشد . نهمین کنفرانس بین المللی ایمنی و محیط در صنعت فرآیند و نیروگاه ها در تاریخ ۲۰-۲۳ سپتامبر  ۲۰۲۰ در ونیز ایتالیا برگزار خواهد شد . این رویداد در سطح جهانی هست که یک برنامه بسیار جالب با فرصتی برای تبادل ایده با همکاران همه بخش ها از جمله آکادمی و صنعت را ارائه می دهد و ارائه جدیدترین نوآوری های کلیدی در زمینه ایمنی و محیط زیست در فرآیندها و برق و قدرت را ارائه می دهد. CISAP توسط AIDIC ، انجمن مهندسی شیمی ایتالیا سازماندهی شده است.
CISAP نهمین نسخه کنفرانس بین المللی ایمنی و محیط زیست در صنعت فرآیند و انرژی ، یک مجمع موفق در زمینه ایمنی فرآیند ، ارزیابی ریسک و مدیریت HSE را ارائه می دهد. این کنفرانس فرصتی بی نظیر برای به اشتراک گذاشتن و کسب تجربه در زمینه موضوعات واقعی و تکامل فعلی در ارزیابی و مدیریت ریسک ، به عنوان موضوعات امنیتی در صنعت شیمیایی و فرآیندی و ارزیابی سناریوهای ناشی از خطرات طبیعی فراهم می کند. جلسه و بحث و گفتگو بین دانشمندان بین المللی ، مهندسین آکادمی و صنعت به منظور به اشتراک گذاشتن روندهای جدید در تحقیقات ، روشها و رویکرد عملی برای مدیریت ریسک تسهیل خواهد شد.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاه ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی ایتالیا ، ویزای کار ایتالیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه ایتالیا مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای کنفرانس بین المللی ایمنی در صنعت CISAP 2020 ایتالیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • کنفرانس بین المللی ایمنی در صنعت CISAP 2020 ایتالیا
    • کنفرانس بین المللی ایمنی در صنعت CISAP 2020 ایتالیا