ویزای نمایشگاهی و کنفرانس فناوری های دندانپزشکی ADF CONGRES 2019 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاهی و کنفرانس فناوری های دندانپزشکی ADF CONGRES 2019 فرانسه

نمایشگاهی و کنفرانس فناوری های دندانپزشکی ADF CONGRES 2019 فرانسه
۰
(۰)

کنفرانس بین المللی فناوری دندانپزشکی با نام ADF CONGRES که محصولات و تجهیزات مربوط به اپراتور و آزمایشگاه دندانپزشکی در آن معرفی میشود ، این رویداد سالانه در سال ۲۰۱۹ در شهر پاریس برگزار می گردد .انجمن دندانپزشکی فرانسه از همه اعضای حرفه دندانپزشکی دعوت می کند تا در کنفرانس و نمایشگاه بین المللی خود در Palais des Congrès de Paris از سه شنبه ۲۶ تا شنبه ۳۰ نوامبر شرکت کنند. جلسه adf 2019 مکانی برای بهترین بینش در مورد آخرین پیشرفت های حرفه دندانپزشکی است. در این کنفرانس به سخنان افراد مشهور این حرفه گوش فرا دهید .کنفرانس ADF 2019 با بیش از صد سخنران ، کارگاه آموزشی و نمایشگاه ارائه می شود و یک برنامه خاص برای انگلیسی زبانان ، با ۲۰ جلسه به زبان انگلیسی نیز دارد . کمیته علمی با نظارت رئیس علمی و دبیر علمی ، برنامه کنفرانس را با محوریت راههای جدید و نوآورانه برای ارائه آموزش مداوم به دندانپزشکان برنامه ریزی و سازمان دهی می کند. کمیته علمی تضمین می کند که جلسات علمی مطابق با توضیحات مندرج در برنامه کنفرانس باشد و در ارزیابی کیفیت این جلسات شرکت کند. les logos des 25 انجمن های عضو ، این غرفه که در قلب نمایشگاه قرار دارد ، مکانی است که می توانید در مورد انجمن دندانپزشکی فرانسه ، فعالیت های فراوان و سازمان های عضو آن اطلاعاتی کسب کنید. ADF در حال حاضر شامل ۲۶ سازمان و انجمن ملی است که کل حرفه دندانپزشکی را پوشش می دهد و حدود ۴۰۰۰ دندانپزشک فرانسوی معرفی می کنند.
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی فرانسه ، ویزای تجاری فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی فرانسه می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنفرانس فناوری های دندانپزشکی ADF CONGRES 2019 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاهی و کنفرانس فناوری های دندانپزشکی ADF CONGRES 2019 فرانسه
  • نمایشگاهی و کنفرانس فناوری های دندانپزشکی ADF CONGRES 2019 فرانسه
  • نمایشگاهی و کنفرانس فناوری های دندانپزشکی ADF CONGRES 2019 فرانسه
  • نمایشگاهی و کنفرانس فناوری های دندانپزشکی ADF CONGRES 2019 فرانسه
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • ADF (Association dentaire française)