ویزای نمایشگاه گل HAMPTON COURT PALACE FLOWER SHOW 2021 انگلیس | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه گل HAMPTON COURT PALACE FLOWER SHOW 2021 انگلیس

نمایشگاه گل HAMPTON COURT PALACE FLOWER SHOW 2021 انگلیس
۰
(۰)

نمایشگاه سالانه گل قصر همپتون ، نمایشگاه بین المللی گل Hampton Court Palace FLower Show بستری مناسب برای خدمات و محصولات و بازاریابی شرکت شما  است. پوشش گسترده رسانه ای در سراسر تلویزیون ، رادیو ، روزنامه ها و وب یک مزیت منحصر به فرد نمایشگاه HAMPTON COURT PALACE FLOWER SHOW است . بیش از ۷۰۰ هزار خریدار اختصاصی، اجرای نمایشگاه توسط انجمن سلطنتی باغبانی انگلستان است. ما همه را تشویق می کنیم که گیاهان بیشتری را در هر محیطی در سرتاسر انگلیس پرورش دهند ، این گیاهان برای محیط زیست و سلامتی ما حیاتی هستند. ما حدود ۵۰۰۰۰۰ عضو داریم، هر ساله ۲۲ میلیون گیاه توسط RHS و اعضای ما به باغات اضافه می شود ، این معادل ۳۵۰ زمین فوتبال است. حداقل ۱۵۷،۲۷۰ از این گیاهان درخت بوده و معادل ۹۸ هکتار جنگل در سال ایجاد می کند.

جشنواره RHS Hampton Court Palace Garden نمایشگاه گلها ، گیاهان زینتی ، تجهیزات و ملزومات باغ در انگلیس است. نمایشگاه گل HAMPTON COURT PALACE FLOWER SHOW فرصت را به غرفه داران ارائه می دهد تا آخرین دستاوردهای خود را در این زمینه ارائه دهند. در این نمایشگاه ، بازدید کنندگان می توانند انتظار انتخاب گسترده ای از گل و بوته و لوازم جانبی متنوع برای طراحی باغ و پارک را داشته باشند. بسیاری از غرفه داران نکات مفیدی در مورد طراحی باغ و مراقبت از گیاهان ارائه می دهند. بازدید کننده می تواند در کاشت صحیح از کارشناسان مشاوره دریافت کند. بازدید کنندگان می توانند در یک محیط دلپذیر از مناطق مختلف ، اطلاعات عمیق و جامعی را کسب کنند. سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی جالب در مورد آخرین موضوعات ، این نمایشگاه باغبانی و گل و گیاه را تکمیل می کند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای انگلیس و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت انگلیس ، ويزای نمايشگاهی انگلیس ، تور نمايشگاهی انگلیس ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای گردشگری انگلیس ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه انگلیس مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه گل HAMPTON COURT PALACE FLOWER SHOW 2021 انگلیس
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه گل HAMPTON COURT PALACE FLOWER SHOW 2021 انگلیس
    • نمایشگاه گل HAMPTON COURT PALACE FLOWER SHOW 2021 انگلیس
    • نمایشگاه گل HAMPTON COURT PALACE FLOWER SHOW 2021 انگلیس
    • نمایشگاه گل HAMPTON COURT PALACE FLOWER SHOW 2021 انگلیس