ویزای نمایشگاه مکانیزاسیون کشاورزی POLAGRA-PREMIERY 2020 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه مکانیزاسیون کشاورزی POLAGRA-PREMIERY 2020 لهستان

نمایشگاه مکانیزاسیون کشاورزی POLAGRA-PREMIERY 2020 لهستان
۰
(۰)

POLAGRA-PREMIERY عنوان نمایشگاه بین المللی مکانیزاسیون  و تکنیک های کشاورزی، زراعت ، پرورش دام می باشد که فقط هر دو سال یکبار در پوزنان یکی از شهرهای بزرگ و مهم لهستان برگزار می گردد .در POLAGRA-PREMIERY اخبار مربوط به فصل کشاورزی در بازار لهستان ارائه شده است .برتررین ها، نوآوریهای فن آوری ، جلسات تجاری مثمر ثمر ، مخاطبین جدید از جمله فواید شرکت در هفتمین نسخه از نمایشگاه بین المللی کشاورزی POLAGRA-PREMIERY است که از ۱۸ تا ۲۱ ژانویه در محوطه نمایشگاه های Międzynarodowe Targi Poznańskie برگزار میشود . POLAGRA-PREMIERY بار دیگر مکانی برای جلسات تجاری ، منبع پیشنهادات جدید و بستر ارتباط و تبادل تجربه هاست . مشتریان در مورد آخرین ماشین آلات ، تجهیزات و خدمات کشاورزی دانش کسب می کنند.. تاریخ برگزاری این رویداد در ژانویه زمان مناسبی برای پیشنهاد ایده های سرمایه گذاری های جدید به کشاورزان است. این جنبه به ویژه مورد توجه غرفه داران قرار گرفته است که به اتفاق آرا تأکید کرده اند که ساماندهی نمایشگاه درست پس از نمایشگاه اگریتنیکا در هانوفر بهترین ایده ممکن است. به نظر غرفه داران ، چرخه دو ساله این نمایشگاه همچنین اجازه می دهد تا کشاورزان محصولات جدیدی را نشان دهند. چنین فرمول مورد استقبال بازدید کنندگان نمایشگاه نیز قرار گرفت که تأیید کردند کهPOLAGRA-PREMIERY یک نشان مهم در نقشه رویدادهای کشاورزی در کشور ما است. نمایشگاه POLAGRA-PREMIERY سالهاست که از شهرت خوبی برخوردار شده است. افتتاح آن توسط شخصیت های مهم صنعت کشاورزی که از این رویداد بازدید کرده اند بهمراه مدال طلای MTP و مراسم جوایز Acanthus Aureus انجام میشود . در سال ۲۰۱۸ ، در نمایشگاه POLAGRA-PREMIERY لهستان رهبران صنعت کشاورزی ، تولید کنندگان لهستانی و خارجی و همچنین تهیه کنندگان جدید حضور داشتند. شرکت های لهستانی خود را به شکلی بسیار جذاب معرفی کردند و حضور آنها در نمایشگاه POLAGRA-PREMIERY کاملا برجسته بود. تولیدکننده هایی مانند: SAMASZ ، KRUKOWIAK ، EXPOM-KROŚNIEWICE ، URSUS ، BURY-MASZYNY ROLNICZE ، BIN ، MANDAM ، MEPROZET ، UNIA ، AGRO-TOM ، METALTECH یا URSUS یک نمایشگاه متنوع را برای صاحبان مزارع کوچکتر و بزرگتر آماده کردند. بسیاری از شرکتهای لهستانی نه تنها در لهستان بلکه در کل اروپا متعلق به گروه تولید کنندگان پیشرو هستند. 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان شينگن و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، اخذ ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاه لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، شرایط ویزای کار لهستان ، ویزای لهستان برای ایرانیان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی لهستان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه مکانیزاسیون کشاورزی POLAGRA-PREMIERY 2020 لهستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه مکانیزاسیون کشاورزی POLAGRA-PREMIERY 2020 لهستان
    • نمایشگاه مکانیزاسیون کشاورزی POLAGRA-PREMIERY 2020 لهستان
    • نمایشگاه مکانیزاسیون کشاورزی POLAGRA-PREMIERY 2020 لهستان
    • نمایشگاه مکانیزاسیون کشاورزی POLAGRA-PREMIERY 2020 لهستان