ویزای نمایشگاه کشاورزی AGRARIA 2021 اسپانیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه کشاورزی AGRARIA 2021 اسپانیا

نمایشگاه کشاورزی SAMSUN AGRICULTURE FAIR 2021 ترکیه
۵
(۱)

نمایشگاه AGRARIA رویدادی است که منحصراً به بخش کشاورزی اختصاص یافته است. رویدادی که در نمایشگاه بین المللی والیادولید گنجانده شده است و دوسالی یکبار برگزار می گردد . وایادولید مرکز استان والادولید در بخش خودمختار کاستیا-لئون اسپانیا است که نمایشگاه AGRARIA در آن برگزار خواهد شد .
Agraria یک نمایشگاه مرجع برای بخشی است که در آن مهمترین مارک های ماشین آلات و تجهیزات مورد استفاده در مراحل مختلف فرآیند و پردازش محصولات کشاورزی از آماده سازی خاک گرفته تا برداشت ، ذخیره سازی و غیره در آن معرفی و خدمات دهی میشود. انواع مختلف محصولات و همچنین مواد و خدمات مورد استفاده در عملیات کشاورزی ارائه می گردد .
Agrotechnology و تکنولوژی و فناوری ، بهبود در مدیریت و بهینه سازی منابع چالشهایی است که نمایشگاه Agrotecnológica به آنها جواب می دهد. با یک فضای آموزش موازی که در آن شرکت ها اخبار اصلی خود را ارائه می دهند.
Agraria به شما این فرصت را می دهد تا مستقیماً محصول خود را به مخاطبان متخصص و حرفه ای نشان دهید. فرصت را برای استفاده از تماس مستقیم و ایجاد ارتباط با بازدید کنندگان و انجمن های بخش ها در چارچوب یک رویداد پویا و تعاملی از دست ندهید.
نمایشگاه بین المللی AGRARIA ، از سال ۱۹۹۵ رویداد کشاورزی برتر است. AGRARIA شهرت زیادی به عنوان یکی از مهمترین مکانهای ملاقات کشاورزان ، متخصصان و تصمیم گیرندگان تجارت کشاورزی ایجاد کرده است.
محصولات و بخش های نمایشگاه AGRARIA :
کشاورزی ، دامپروری ، ابزار و تجهیزات برای ماهیگیری و شکار ، صنعت نوشیدنی هاو نوشابه ، صنایع غذایی ، بسته بندی و بسته بندی بطری ، تجهیزات تاسیسات و مواد ، تجهیزات اندازه گیری و کنترل برای کشاورزی و صنایع غذایی ، تجهیزات ابزار خانگی و کشاورزی ، تجهیزات GPS ، توسعه روستایی ، کشت و صنعت ، حفاظت از محیط زیست ، انرژی جایگزین ، کشاورزی زیستی ، روشهای تأمین مالی و مشاوره در زمینه کشاورزی ، نشریات کشاورزی و صنایع غذایی ، انتشارات ، نرم افزارهای کشاورزی و صنایع غذایی ، خدمات ، موسسات تحقیقاتی ، انجمن ها ، مدارس و دانشگاه ها

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای اسپانیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسپانیا ، ويزای نمايشگاهی اسپانیا ، تور نمايشگاهی اسپانیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری اسپانیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه اسپانیا مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه کشاورزی AGRARIA 2021 اسپانیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه کشاورزی AGRARIA 2021 اسپانیا
    • نمایشگاه کشاورزی AGRARIA 2021 اسپانیا
    • نمایشگاه کشاورزی AGRARIA 2021 اسپانیا
    • نمایشگاه کشاورزی AGRARIA 2021 اسپانیا