ویزای نمایشگاه کامپوزیت JEC WORLD 2020 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه کامپوزیت JEC WORLD 2020 فرانسه

ویزای نمایشگاه کامپوزیت JEC WORLD 2020 فرانسه
۰
(۰)

JEC World پیشروترین نمایشگاه بین المللی در زمینه کامپوزیت ها است . این رویداد توسط گروه JEC ایجاد شده است. JEC گروهی پیشرو در جهان است که بطور کامل به توسعه کانال ها و سیستم عاملهای ارتباطی و تجاری از رشد و پیشرفت صنعت مواد کامپوزیت حمایت می کند. JEC World یکی از نمایشگاههای تجاری جهانی صنعت کامپوزیت است. در این نمایشگاه یک مرور کلی از زنجیره ارزش از تولید کنندگان مواد اولیه گرفته تا پردازنده ها و حتی کاربران ارائه شده است. JEC World در پاریس و همچنین JEC Composites Show Asia در سنگاپور توسط JEC بزرگترین شبکه کامپوزیت در جهان توسط JEC برگزار می شود. این رویداد با چندین کنفرانس ، انجمن های فنی و اقتصادی ، کارگاه ها و جلسات تجاری ، فناوری ها و فرآیندهای تولید و همچنین کاربردها برجسته تر شده است . JEC World در طی ۳ روز در سال ۲۰۲۰ در پاریس برگزار می شود.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاه فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، ویزای نمایشگاهی ، ویزای فوری فرانسه ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی فرانسه مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه کامپوزیت JEC WORLD '2020 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه کامپوزیت JEC WORLD '2020 فرانسه
  • نمایشگاه کامپوزیت JEC WORLD '2020 فرانسه
  • نمایشگاه کامپوزیت JEC WORLD '2020 فرانسه
  • نمایشگاه کامپوزیت JEC WORLD '2020 فرانسه
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • JEC Group