ویزای نمایشگاه پارچه و صنعت نساجی PREMIUM SOURCING 2020 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه پارچه و صنعت نساجی PREMIUM SOURCING 2020 فرانسه

نمایشگاه پارچه و صنعت نساجی PREMIUM SOURCING 2020 فرانسه
۰
(۰)

PREMIUM SOURCING عنوان رویدادی با محتوای جلسات محصولات تبلیغاتی ، هدیه های تجاری و صنعت نساجی می باشد . رویداد PREMIUM SOURCING هر ساله یک دوره مهم برای متخصصان در زمینه های تبلیغاتی و منسوجات است. Premium Sourcing رویدادی است که به شما امکان می دهد که برای ماههای آخر سال ۲۰۲۰ آماده شوید و با کشف مجموعه های تبلیغاتی جدید از منسوجات و آخرین موارد تبلیغاتی ، ۲۰۲۱ را پیش بینی کنید. نمایشگاه تبلیغاتی منسوجات و پارچه Sourcing Premium هفتمین نسخه آن در ۶ و ۷ سپتامبر ۲۰۱۷ در “Les Docks – Cité de la Mode et du Design” در پاریس برگزار شد. این نمایشگاه تجاری به طور مشترک توسط دو شرکت ارائه دهنده خدمات صنعت فرانسه برگزار می شود. (CTCO) و European Sourcing در پایتخت فرانسه آنرا ارائه می دهند. توزیع کنندگان محصولات تبلیغاتی منحصرا مجاز به بازدید از نمایشگاه هستند. براساس آمارهای گذشته حدود ۱۲۰ تهیه کننده کالاها و خدمات خود را در مرکز ارائه میدهند که اکثر آنها به طور معمول شرکت ها و برندهای بین المللی هستند. نمایشگاه Premium Sourcing Paris مساوی است با کسب یک هیجان حرفه ای.
Sourcing Premium نمایشگاه هدایای تجاری ، اشیا و پارچه های تبلیغاتی است. این رویدادی است که به شما امکان می دهد مجموعه های تبلیغاتی جدید و جدیدترین کالاهای تبلیغاتی را کشف کنید. هدف از Premium Sourcing این است که یک نیروی پیشنهادی برای همراهی شما در مشاغل خود باشد.
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، دعوتنامه تجاری فرانسه ، ویزای تجاری فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی فرانسه مي باشد .

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه پارچه و صنعت نساجی PREMIUM SOURCING 2020 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه پارچه و صنعت نساجی PREMIUM SOURCING 2020 فرانسه
    • نمایشگاه پارچه و صنعت نساجی PREMIUM SOURCING 2020 فرانسه