ویزای نمایشگاه و کنفرانس خاک INTERSOIL 2020 بلژیک | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه و کنفرانس خاک INTERSOIL 2020 بلژیک

نمایشگاه و کنفرانس خاک INTERSOIL 2020 بلژیک
۰
(۰)

کنفرانس بین المللی خاک ، رسوبات و آب که سالانه با عنوان INTERSOIL برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه INTERSOIL بروکسل پایتخت کشور بلژیک است. مدیریت خاک اکنون یک چالش بزرگ اجتماعی است. یادآوری این نکته مفید است که خاک محیط مهمی است که اغلب فقط برای زراعت آن مورد توجه قرار می گیرد. اما خاک پایه تمام دارایی های زمین است. این می تواند یک عامل حمل و نقل و انتقال آلودگی نیز باشد. این یک محیط محافظ برای بسیاری از منابع آبرسانی (مصارف کشاورزی ، شهری ، صنعتی) است. لیست ویژگی های مختلف خاک طولانی است. به همین دلیل خاک باید مورد توجه باشد. به طور خلاصه INTERSOIL یک رویداد مهم برای این موضوع است . کنفرانس بین المللی خاک ، رسوبات و آب موضوعات اصلی مانند خاک به عنوان راه حلی برای سلامتی، خاک به عنوان یک راه حل برای کشاورزی و مواد غذایی ، خاک به عنوان راهکاری برای تنوع زیستی ، خاک یک منبع پایدار  و خاک به عنوان یک راه حل برای انرژی و آب و هوا را مورد بررسی قرار میدهد .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزا شينگن بلژیک و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت بلژیک ، اخذ ويزای نمايشگاه بلژیک ، تور نمايشگاه بلژیک ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، تورهای نمایشگاه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه بلژیک مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنفرانس خاک INTERSOIL 2020 بلژیک
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه و کنفرانس خاک INTERSOIL 2020 بلژیک
    • نمایشگاه و کنفرانس خاک INTERSOIL 2020 بلژیک