ویزای نمایشگاه مبلمان FERIA DEL MUEBLE 2020 اسپانیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه مبلمان FERIA DEL MUEBLE 2020 اسپانیا

نمایشگاه مبلمان FERIA DEL MUEBLE 2020 اسپانیا
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی مبلمان FERIA DEL MUEBLE اسپانیا ، دوره جدید برای بخش مبلمان چوبی در اسپانیا در ژانویه با سومین دوره MADERMAQ ، نمایشگاه ماشین آلات ، ابزارها و تأمین کنندگان بخش مبلمان چوبی آغاز می شود. FMZ اولین ابزار برای تقویت رقابت شرکت ها و ارائه همه نوآوری های موجود در بازار است. نمایشگاه مبلمان زاراگوزا به عنوان یک میزگرد برای مباحثی که مربوط به حرفه ی شما هستند و فعالیت انجمن های این بخش را متمرکز می کنند و قطعاً به عنوان محرک توسعه همه شرکت های مرتبط با بخش مبلمان می باشد . طراحی ، سبک ، کیفیت ، حرفه ای بودن و نوآوری از ویژگی های اصلی  نمایشگاه مبلمان زاراگوسا خواهد بود ، رویدادی که از ۲۱ تا ۲۴ ژانویه برگزار می شود. تنها در شش نسخه ، FMZ به نمایشگاه برتر بخش مبلمان در اسپانیا تبدیل شده است. در سال ۲۰۱۸ ، بیش از ۴۸۰۰۰ متخصص از ۳۹ کشور از این رویداد بازدید کردند . در طی این ده سال ، این بخش تعهد و پشتیبانی خود را از این رویداد نشان داده است ، از ۲۰۹ شرکت در سری اول ، که در سال ۲۰۰۸ برگزار شد ، به ۶۴۵ که در سال ۲۰۱۸ ثبت شده است ارتقا یافت. FMZ 2020 ، با راه اندازی برنامه خریداران خارجی ، بر بین المللی سازی متمرکز خواهد شد ، بنابراین ۴۶ نمایندگی از هفت کشور حضور خواهند داشت ، و مأموریت های تجاری ادامه می یابد. FMZ 2020 هدف اصلی خود را معیار در بازار ملی مبلمان قرار داده است. 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای شينگن اسپانیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسپانیا ، اخذ ويزای نمايشگاهی اسپانیا ، تور نمايشگاه اسپانیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای فوری اسپانیا ، اخذ ویزای تضمینی اسپانیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی اسپانیا مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه مبلمان FERIA DEL MUEBLE 2020 اسپانیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه مبلمان FERIA DEL MUEBLE 2020 اسپانیا
    • نمایشگاه مبلمان FERIA DEL MUEBLE 2020 اسپانیا
    • نمایشگاه مبلمان FERIA DEL MUEBLE 2020 اسپانیا
    • نمایشگاه مبلمان FERIA DEL MUEBLE 2020 اسپانیا