ویزای نمایشگاه مبلمان FERIA DEL MUEBLE 2020 اسپانیا

نمایشگاه مبلمان FERIA DEL MUEBLE 2020 اسپانیا

نمایشگاه بین المللی مبلمان FERIA DEL MUEBLE اسپانیا ، دوره جدید برای بخش مبلمان چوبی در اسپانیا در ژانویه با سومین دوره MADERMAQ ، نمایشگاه ماشین آلات ، ابزارها و تأمین کنندگان بخش مبلمان چوبی آغاز می شود. FMZ اولین ابزار برای تقویت رقابت شرکت ها و ارائه همه نوآوری های موجود در بازار است. نمایشگاه مبلمان زاراگوزا به عنوان یک میزگرد برای مباحثی که مربوط به حرفه ی شما هستند و فعالیت انجمن های این بخش را متمرکز می کنند و قطعاً به عنوان محرک توسعه همه شرکت های مرتبط با بخش مبلمان می باشد . طراحی ، سبک ، کیفیت ، حرفه ای بودن و نوآوری از ویژگی های اصلی  نمایشگاه مبلمان زاراگوسا خواهد بود ، رویدادی که از ۲۱ تا ۲۴ ژانویه برگزار می شود. تنها در شش نسخه ، FMZ به نمایشگاه برتر بخش مبلمان در اسپانیا تبدیل شده است. در سال ۲۰۱۸ ، بیش از ۴۸۰۰۰ متخصص از ۳۹ کشور از این رویداد بازدید کردند . در طی این ده سال ، این بخش تعهد و پشتیبانی خود را از این رویداد نشان داده است ، از ۲۰۹ شرکت در سری اول ، که در سال ۲۰۰۸ برگزار شد ، به ۶۴۵ که در سال ۲۰۱۸ ثبت شده است ارتقا یافت. FMZ 2020 ، با راه اندازی برنامه خریداران خارجی ، بر بین المللی سازی متمرکز خواهد شد ، بنابراین ۴۶ نمایندگی از هفت کشور حضور خواهند داشت ، و مأموریت های تجاری ادامه می یابد. FMZ 2020 هدف اصلی خود را معیار در بازار ملی مبلمان قرار داده است. 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای شينگن اسپانیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسپانیا ، اخذ ويزای نمايشگاهی اسپانیا ، تور نمايشگاه اسپانیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای فوری اسپانیا ، اخذ ویزای تضمینی اسپانیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی اسپانیا مي باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه مبلمان FERIA DEL MUEBLE 2020 اسپانیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه مبلمان FERIA DEL MUEBLE 2020 اسپانیا
  • نمایشگاه مبلمان FERIA DEL MUEBLE 2020 اسپانیا
  • نمایشگاه مبلمان FERIA DEL MUEBLE 2020 اسپانیا
  • نمایشگاه مبلمان FERIA DEL MUEBLE 2020 اسپانیا