ویزای نمایشگاه ماشین آلات صنعتی AMTEX 2021 هند | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه ماشین آلات صنعتی AMTEX 2021 هند

نمایشگاه فرانشیز و فرصت های کاری THE FRANCHISE EXPO - DALLAS 2022 آمریکا
۵
(۱)

نمایشگاه ماشین آلات AMTEX به بررسی نوآوری ها و فرصت های فناوری و تجاری در بخش ابزارها و ماشین آلات ، در یک پلت فرم واحد میپردازد . زمان برگزاری نمایشگاه AMTEX در شهر دهلی نو کشور هند تاریخ  ۲۰- ۲۳ ژانویه ۲۰۲۱ است . AMTEX بزرگترین نمایشگاه صنایع و برش فلزات و ماشین آلات در هند است. به عنوان یکی از بزرگترین نمایشگاه ها در هند در صنعت برش فلزات و صنعت ابزار ، AMTEX نمایشگاه ابزارآلات قاره آسیا است که از سال ۲۰۰۱ در دهلی نو برگزار می شود. AMTEX با آوردن بازیکنان بین المللی و ملی از هند و خارج از کشور ، یک بازار عالی ایجاد می کند که فرصت های تجاری ، یادگیری و شبکه ای بی نظیری را ارائه می دهد. نمایشگاه های Reed Triune ، برگزار کنندگان AMTEX از نزدیک با ذینفعان این صنعت همکاری می کنند تا این رویداد را با متغیرهای نیازهای صنعت مرتبط سازند و کیفیت تجربه غرفه داران و بازدید کنندگان ما را افزایش دهند.برخی از ویژگی های جدید رویداد AMTEX شامل موارد زیر است:

کنفرانس های صنعت و کارگاه های رو باز
هیئت های خریدار از کشورهای همسایه
برنامه VIP خریدار
نمایشگاه اتوماسیون و رباتیک مستقر در محل
فضای بزرگتر نمایشگاه با بیش از ۶۰۰ غرفه
افزایش مشارکت شرکتهای جهانی

با بیش از ۲۵۰۰۰ متر مربع فضای نمایشگاهی ، انتظار می رود که این نمایشگاه بیش از ۶۰۰ غرفه دار ، بیش از ۲۵۰۰۰ بازدید کننده تجاری از بیش از ۲۰ کشور جهان را گرد هم آورد.

صنعت ماشین سازی هند با سرعت مداوم در حال رشد است و تخمین زده می شود با تمرکز و حمایت مداوم توسط برنامه های دولت در دوره های آینده نیز رشد کند. این بخش انتظار رشد ۲۵-۳۰ درصدی را دارد که پیش بینی می شود تا CAGR 12.6٪ تا سال ۲۰۲۰ رشد کند. این تحولات هند را به عنوان یکی از بازارهای اصلی ابزار آلات در سطح جهان قرار خواهد داد. در میان بسیاری از صنایعی که به تقاضای ابزارآلات و فناوری های مرتبط کمک می کنند ، صنعت خودرو یکی از بزرگترین مصرف کنندگان در هند است. ابزارهای ماشین آلات به طور گسترده در چندین برنامه کاربردی مانند قالب گیری ، ساخت قطعه ، هوا فضا ، کشتی سازی ، برق ، الکترونیک ، مراقبت های بهداشتی  نیز وجود دارند .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای هند و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت هند، ويزای نمايشگاهی هند ، تور نمايشگاهی هند ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری هند ، ویزای فوری هند ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه هند مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه ماشین آلات صنعتی AMTEX 2021 هند
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه ماشین آلات صنعتی AMTEX 2021 هند
    • نمایشگاه ماشین آلات صنعتی AMTEX 2021 هند
    • نمایشگاه ماشین آلات صنعتی AMTEX 2021 هند
    • نمایشگاه ماشین آلات صنعتی AMTEX 2021 هند