ویزای نمایشگاه عکس و فیلم PARIS IMAGE LOCATION EXPO 2021 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه عکس و فیلم PARIS IMAGE LOCATION EXPO 2021 فرانسه

نمایشگاه عکس و فیلم PARIS IMAGE LOCATION EXPO 2021 فرانسه
۰
(۰)

نمایشگاه عکس و فیلم پاریس سالانه در این شهر با عنوان PARIS IMAGE LOCATION EXPO برگزار می گردد اما در سال ۲۰۲۰ به دلیل بیماری کرونا این نمایشگاه برگزار نخواهد شد .
نمایشگاه PARIS IMAGE LOCATION EXPO فرصتی منحصر به فرد برای حرفه ای های تولید در سراسر جامعه فیلم و جامعه سمعی و بصری است و همچنین فرصت های جدیدی را علاقه مندان کشف خواهند کرد .
دوره بعدی The Production Forum / Salon des Tourages در ۱۴ و ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ در Parc Floral در پاریس برگزار می شود
مجمع با تبدیل شدن به مکانی اساسی برای تبادل و تعامل ، هدف آن ترویج مکان ها و خدمات فیلمبرداری ، گردآوری متخصصان صنعت تصویر و ترویج مسائل تولید است. کنفرانس ها و کارگاه هایی با مشارکت Film France ، CNC و CST به عنوان بخشی از Paris Images برگزار می شود .
PARIS IMAGE LOCATION EXPO برنامه ای غنی و متنوع با تمرکز بر مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR) به مجموعه ای از موضوعات و بخش ها می پردازد.
علاوه بر این ، یک سرویس پذیرایی از جمله مواد غذایی در محل ارائه می شود. Salon des Tournages برای دهمین سالگرد تاسیس خود ، به منظور پاسخگویی به نیازهای همه بازیگران در تولیدات فرانسوی و خارجی ، به مجمع تولید تبدیل می شود.! طی ده سال ، Salon des Tournages خود را به عنوان یک رویداد قابل قبول برای حرفه ای های سینما در فرانسه تثبیت کرده است . Salon des Tournages که به مکانی اساسی برای تبادل و تعامل تبدیل شده است ، به طور طبیعی به انجمن تولید تبدیل می شود.۲۲۰۰ بازدید کننده در راهروهای Salon des Tournages 2019 قدم زدند و این رویداد را به عنوان یک رویداد حرفه ای مورد انتظار و قابل قبول تایید کردند. میزان حضور ، حجم فعالیت فیلمبرداری را شامل می شود ، که شامل مجموعه ها ، استودیوها و شرکت های خدماتی حاضر در Île-de-France  و به طور گسترده تر در فرانسه است.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاه فرانسه ، تور نمايشگاه فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه فرانسه مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه عکس و فیلم PARIS IMAGE LOCATION EXPO 2021 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه عکس و فیلم PARIS IMAGE LOCATION EXPO 2021 فرانسه
    • نمایشگاه عکس و فیلم PARIS IMAGE LOCATION EXPO 2021 فرانسه
    • نمایشگاه عکس و فیلم PARIS IMAGE LOCATION EXPO 2021 فرانسه
    • نمایشگاه عکس و فیلم PARIS IMAGE LOCATION EXPO 2021 فرانسه