ویزای نمایشگاه رباتیک GLOBAL ROBOT EXPO 2020 اسپانیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه رباتیک GLOBAL ROBOT EXPO 2020 اسپانیا

نمایشگاه رباتیک GLOBAL ROBOT EXPO 2020 اسپانیا
۳
(۱)

نمایشگاه بین المللی رباتیک GLOBAL ROBOT EXPO ،رویدادی بین المللی که سالانه برگزار میشود . نمایشگاه رباتیک GLOBAL ROBOT EXPO در سال ۲۰۲۰ با میزبانی شهر مادرید اسپانیا برگزار خواهد شد . GR-EX Robotics رویدادی است که به برنامه های حرفه ای پیرامون خدمات روباتیک که یکی از بخش هایی است که بیشترین ظرفیت را برای آینده دارد اختصاص داده شده است. راه حل های نشان داده شده در این زمینه با موضوعات مربوط به طراحی ، توسعه ، ساخت و توزیع روباتیک و سیستم های هوشمند برای استفاده تجاری ، محصولات و خدمات روبرو است. ابتکاری ترین محصولات و فن آوری های هوشمند را در نمایشگاه GLOBAL ROBOT EXPO کشف کنید که به شما در تحول و افزایش رقابت تجاری یتان کمک می کند. یکی از اصلی ترین نقاط تمایز GR-EX با توجه به سایر رویدادهای ملی ، تعداد زیاد بازدید کنندگان بین المللی (از بیش از ۵۰ کشور در سری آخر) است. ماهیت خلاقانه این رویداد به عنوان کانون جذابیت برای رهبران صنعت جهانی خدمت می کند. Global Robot Expo یک رویداد تجاری ، مکانی مناسب برای ارتباط با تأمین کنندگان ، توزیع کنندگان و مشتریان بالقوه است.

فناوری برای تجارت : GR-EX (نمایشگاه جهانی رباتیک) یک نمایشگاه بین المللی از نوع B2B است که در زمینه نوآوری روباتیک و فناوری های مرتبط آن است که هر ساله در IFEMA مادرید ، اسپانیا برگزار می شود. ماهیت چند بخشی GR-EX آن را منحصر به فرد می کند و امکان ایجاد هم افزایی بین حرفه ای هایی را می دهد که در رویدادهای بخش همزمان نیستند. GR-EX آخرین پیشرفت های مربوط به هوش مصنوعی ، صنعت ، روباتیک خدمات ، تدارکات ، هواپیماهای بدون سرنشین و فناوری های هوافضا را از بین سایر بخش ها نشان می دهد.

کنگره جهانی  GR-EX: تعهد ما به صنعت باعث می شود كه ما بخواهیم دانش برترين خبرگان را در خط مقدم نوآوری تكنولوژی گسترش دهیم. به همین دلیل ، کنگره GR-EX موضوعات و بحث ها را در طول دو روز این رویداد ارائه می دهد.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای شينگن اسپانیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسپانیا ، ويزای نمايشگاهی اسپانیا ، تور نمايشگاهی اسپانیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای نمایشگاهی ، اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا ، دعوتنامه تجاری اسپانیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی اسپانیا مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۳ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه رباتیک GLOBAL ROBOT EXPO 2020 اسپانیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه رباتیک GLOBAL ROBOT EXPO 2020 اسپانیا
  • نمایشگاه رباتیک GLOBAL ROBOT EXPO 2020 اسپانیا
  • نمایشگاه رباتیک GLOBAL ROBOT EXPO 2020 اسپانیا
  • نمایشگاه رباتیک GLOBAL ROBOT EXPO 2020 اسپانیا
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Ifema (Feria de Madrid)
  • Global Robot Expo S.L