ویزای نمایشگاه داروسازی EXPOPHARM 2021 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه داروسازی EXPOPHARM 2021 آلمان

نمایشگاه داروسازی EXPOPHARM '2021 آلمان
۰
(۰)

EXPOPHARM نمایشگاه بین المللی داروسازی است . رویداد EXPOPHARM سالانه برگزار می گردد و در سال ۲۰۲۱ قرار است در شهر دوسلدورف در کشور آلمان برگزار شود . نمایشگاه Expopharm خانه و بازار دارویی است: بازدید کنندگان تجاری در حال کشف نوآوری های جدید از سراسر جهان اند و بحث در مورد روند آینده و آگاهی خود از وضعیت فعلی و آینده این صنعت هستند. نمایشگاه EXPOPHARM 2021 دوسلدورف ، در هیچ کجای اروپا چنین تعداد زیادی از تصمیم گیرندگان از تمام زمینه های صنعت داروسازی در یک مکان جمع نشده اند. متخصصان بسیار واجد شرایط از علم و عمل در مورد موضوعات روز سخنرانی می کنند. سیاستمداران بهداشت و نمایندگان حرفه ای در اینجا گرد هم می آیند تا مسیر آینده را تعیین کنند. در اینجا تأمین کنندگان محصولات و راه حلهای نوآورانه ای را برای بازار دارویی ارائه می دهند.
ما اطمینان داریم که پس از تأیید واکسن ، بیماری همه گیر قابل کنترل تر خواهد بود و با توجه به مقررات بهداشتی و حفاظت از ویروس ، expopharm 2021 مجدداً امکان پذیر خواهد بود.
در نمایشگاهEXPOPHARM، به مدت چهار روز ، غرفه داران با بازیکنان ، تصمیم گیرندگان و رهبران بازار ، سیاست ، علوم و مطبوعات در یک مکان دیدار می کنند. اینجاست که آینده شکل می گیرد. اینجاست که تصمیمات سرمایه گذاری آماده شده و مشارکت ها منعقد می شود. هیچ چیز نمی تواند جایگزین برخوردهای شخصی و شبکه سازی با شرکای تجاری شود ، همانطور که در یک نمایشگاه تجاری امکان پذیر است. انگیزه های بازار جدیدی را با ما تنظیم کنید و در بیستمین نمایشگاه expopharm  غرفه دار شوید! expopharm هر ساله توسعه بیشتری می یابد ، روندها و موضوعات فعلی را در نظر می گیرد و برنامه گسترده ای را به بازدید کننده ارائه می دهد. پیشرفت های دارویی در زمینه نسخه ها و داروها در expopharm و همچنین جنبه های مربوط به وفاداری مشتری دیجیتال ، برنامه ریزی مدرن برای پرسنل و مفاهیم موفق داروخانه بحث شده است. در چارچوب قالب های مختلف مانند سخنرانی ها ، سمینارها ، تورها ، کارگاه ها و دوره های بحث و گفتگو ، بازدید کنندگان این فرصت را دارند که خود را بصورت زنده آماده کنند . غرفه داران زیادی در حال حاضر منتظرند تا شخصاً در مورد محصولات و راه حل های جدید به شما اطلاع دهند. 
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای نمایشگاهی ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه آلمان مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه داروسازی EXPOPHARM '2021 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه داروسازی EXPOPHARM '2021 آلمان
    • نمایشگاه داروسازی EXPOPHARM '2021 آلمان
    • نمایشگاه داروسازی EXPOPHARM '2021 آلمان
    • نمایشگاه داروسازی EXPOPHARM '2021 آلمان