ویزای نمایشگاه داروسازی EXPOFARMA 2020 پرتغال | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه داروسازی EXPOFARMA 2020 پرتغال

نمایشگاه داروسازی EXPOFARMA 2020 پرتغال
۰
(۰)

نمایشگاه ملی داروسازی پرتغال فقط سه سالی یکبار با نام EXPOFARMA برگزار میشود . پس اگر شما هم داروساز هستید یا کسب و کار شما مرتبط با داروسازی می باشد و قصد شرکت در یک رویداد بین المللی در زمینه داروسازی را در کشور اروپایی پرتغال دارید می توانید شرکت در نمایشگاه EXPOFARMA را برای سال ۲۰۲۰ در نظر بگیرید . محل برگزاری نمایشگاه EXPOFARMA لیسبون پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کشور پرتغال است. Expofarma به طور خاص ، نقطه ملاقات برای بازار داروسازی است که در آن روابط تقویت می شود و مشارکت ها ایجاد و تجدید می شوند.  Expofarma در حال حاضر بزرگترین رویداد در بخش داروسازی محسوب می شود.  در سال ۲۰۱۸ ، Expofarma در ۳ روز نمایشگاه ۲۳۰۰ بازدید کننده داشته است. در سال ۲۰۱۸ به کلیه بازدید کنندگان در کنگره  Street Food Corner ارائه شد تا از وعده های غذایی سالم  لذت ببرند .  در کانون توجه ، Beauty Hub همیشه حضور دارد ، فضایی که کاملاً به زیبایی اختصاص داده شده است ، با چند غرفه دار و چندین گفتگو در مورد زیبایی ، برای کسب اطلاعات در مورد روندهای آرایشی ، درمان مو ، نانوذرات ، تأثیر آلودگی بر پیری ، روند مصرف کننده ها در داروخانه ، اهمیت این دسته در تجارت داروخانه و موارد دیگر در مذاکرات ۲۰ دقیقه ای. در سال ۲۰۱۸ ، Expofarma رشد بی نظیری دارد ، جایی که ۸۱ غرفه دار را معرفی شدند . این نمایشگاه در قالب قالبی که توسط EXPOFARMA TRAVEL با پشتیبانی Saúda ترتیب داده شده است ، مسیری را پیشنهاد کرده است. سفری که از Pavilhão Rio آغاز شد و سپس به سمت گالری های این غرفه رفت ، جایی که سالن Galerias واقع است . اما EXPOFARMA همچنین به روزرسانی دانش داشت و در سال ۲۰۱۸ دارای ۲۱ کارگاه آموزشی بود که دیدگاه های مختلفی را در مورد تحول دیجیتالی داروخانه ها به عهده داشتند که به ریاست برجسته ترین چهره های مناطق مربوطه برگزار شد. این سخنرانان دارای شایستگی شناخته شده در استراتژی ، نوآوری و خلاقیت و مربیگری در تعالی شخصی و عملکرد بالا بودند.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزا پرتغال و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت پرتغال ، اخذ ويزای نمايشگاهی پرتغال ، تور نمايشگاهی پرتغال ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی پرتغال ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی پرتغال مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه داروسازی EXPOFARMA 2020 پرتغال
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه داروسازی EXPOFARMA 2020 پرتغال
  • نمایشگاه داروسازی EXPOFARMA 2020 پرتغال
  • نمایشگاه داروسازی EXPOFARMA 2020 پرتغال
  • نمایشگاه داروسازی EXPOFARMA 2020 پرتغال
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Expofarma Events