ویزای نمایشگاه حمل و نقل و بسته بندی LOGMAT 2021 هند | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه حمل و نقل و بسته بندی LOGMAT 2021 هند

نمایشگاه حمل و نقل مواد LOGMAT 2021 هند
۰
(۰)

نمایشگاه LOGMAT 2021 دوسالی یکبار برگزار میشود و در سال ۲۰۲۱ در شهر چِنای کشور هند برگزار خواهد شد .نمایشگاه حمل و نقل LOGMAT 2021 فرصتی را برای کشف تجارت های جدید در زمینه های تدارکات ، ذخیره سازی ، حمل و نقل ، مدیریت زنجیره تامین و بسته بندی ایجاد می کند. حمل و نقل متمرکز ، ذخیره سازی ، انبارداری ، تدارکات عناوین اصلی نمایشگاه حمل و نقل LOGMAT هستند . تنها نمایشگاهی در نوع خود در منطقه جنوب هند که طی ۶ دوره گذشته به طور مداوم برگزار شده است. تنها بستری که کل صنعت سالی را برای اشتراک و بحث در مورد آخرین پروژه های آینده در منطقه یکجا جمع می کند . نمایشگاه تجاری LOGMAT یک محیط عالی را برای نشان دادن محصولات شما به مشتریان می باشد .
به شرکتهای کوچک و متوسط ​​گرفته تا شرکتهای بزرگ ، همه را می توانید در اینجا زیر یک سقف بهشون دسترسی پیدا کنید. این رویداد چیزی فراتر از یک نمایشگاه فروش است! این نمایشگاه شما را قادر می سازد تا استراتژی ها و شبکه توزیع خود را افزایش بدهید .

تیم LOGMAT & WAREHOUSING SOUTH برای حضور شما در نمایشگاه ارزش قائل هستند به همین دلیل ما برای اطمینان از مشارکت موفق همه غرفه داران خود در این رویداد سخت تلاش می کنیم.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای هند و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت هند ، ويزای نمايشگاهی هند ، تور نمايشگاهی هند ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری هند ، ویزای کار هند ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه هند مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه حمل و نقل مواد LOGMAT 2021 هند
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه حمل و نقل مواد LOGMAT 2021 هند
    • نمایشگاه حمل و نقل مواد LOGMAT 2021 هند
    • نمایشگاه حمل و نقل مواد LOGMAT 2021 هند
    • نمایشگاه حمل و نقل مواد LOGMAT 2021 هند