ویزای نمایشگاه تحصیلی SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES 2020 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه تحصیلی SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES 2020 فرانسه

نمایشگاه تحصیلی SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES 2020 فرانسه
۰
(۰)

نمایشگاه دانشجویی و آموزشی STUDYRAMA FAIR OF METZ SUPERIOR STUDIES که سالانه برگزار می گردد . محل برگزاری این رویداد شهر متس ( با تلفظ صحیح مس ) در شمال فرانسه می باشد .صرف نظر از هر بخش حرفه ای که می خواهید در آن کار کنید یا شغلی را که می خواهید دنبال کنید ، انجام بخشی از دوره خود در خارج از کشور اکنون یک دارایی واقعی است. این نمایشگاه فرصتی برای دیدار با بسیاری از موسسات ارائه دهنده برنامه های بین المللی از دوره لیسانس تا کارشناسی ارشد و دکترا می باشد . اگر تمایل به تحصیل در خارج از کشور را دارید ، از این فرصت استفاده کنید! این مزایا چه برای رزومه شما و چه برای موارد شخصی شما بسیار کارآمد است. ایالات متحده ، کانادا ، هلند ، انگلستان … با مؤسسات خارجی حاضر در نمایشگاه آشنا شوید و با آنها تبادل نظر کنید. مراحل ثبت نام چیست؟ چگونه آموزش خود را انتخاب کنیم؟ معادل دیپلم ها چیست؟ مؤسسات فرانسوی که دوره های بین المللی را ارائه می دهند. هم اکنون مدارس فرانسوی انتخاب گسترده ای از دوره ها را برای پیروی از برنامه درسی بین المللی ارائه می دهند. این چیزی است که شما به دنبال آن هستید؟با مؤسسات فرانسوی که دیپلم دوگانه ، کارشناسی ارشد ، برنامه های تبادل یا دانشگاه خود را در خارج از کشور ارائه می دهند ملاقات کنید .سازمان هایی که اقامت های طولانی را ارائه می دهند. بهترین راه برای یادگیری یک زبان غوطه ور شدن در کشوری است که از آن استفاده می کنند! در چارچوب آموزش عالی ، مطالعات زبان ممکن است به دلایل دیگری نیز در نظر گرفته شود: برای تهیه مسابقه ، گذراندن یک آزمون زبان خاص یا اعتبار دادن به یک سال تحصیل منحصر به فرد در خارج از کشور ، در سازمانها یا موسسات شریک. این نمایشگاه یک محل مبادله است ، جایی که می توانید با مدیران موسسات یا رهبران آموزشگاه ها دیدار کنید. آنها واسطه های مستقیم شما خواهند بود و به شما از دوره آموزش اطلاع می دهند: رقابت ، هزینه تحصیل ، کارآموزی ، فرصت ها ، فارغ التحصیلان … پرونده خود را در معرض نمایش بگذارید . همچنین با دانش آموزانی که هم اکنون در حال آموزش هستند ملاقات خواهید کرد ، از این فرصت استفاده کنید تا با آنها گفتگو کنید! مثل شما ، آنها همان نگرانی ها ، همان سؤال ها ، همان تردیدها را تجربه کردند. Studyrama هفدهمین نمایشگاه آموزش عالی Studyrama را در شهر متس برگزار می کند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، اخذ ويزا نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای تحصیلی فرانسه ، اخذ ویزای آموزشی فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی فرانسه مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه تحصیلی SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES 2020 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه تحصیلی SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES 2020 فرانسه
  • نمایشگاه تحصیلی SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES 2020 فرانسه
  • نمایشگاه تحصیلی SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES 2020 فرانسه
  • نمایشگاه تحصیلی SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES 2020 فرانسه
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Studyrama