ویزای نمایشگاه تجهیزات خدمات شهری URBEST METZ 2020 فرانسه

نمایشگاه تجهیزات خدمات شهری URBEST METZ 2020 فرانسه

نمایشگاه تجهیزات شهری URBEST نمایشگاهی همه جانبه در رابطه با محصولات و خدمات شهری مانند روکش خیابان ، تجهیزات بازی ، نورپردازی ، نشانه گذاري ، خدمات مرتبط ، تجهیزات ورزشی ، ماشین آلات نگهداری فضای خیابان و فضای سبز می باشد که سالانه در شهر متس، با تلفظ صحیح مس در شمال فرانسه برگزار می گردد . در نمایشگاه URBEST METZ فرانسه راه حل هایی برای فضای عمومی در بخشهای مختلف ارائه شده است . نمایشگاه تجاری URBEST دارای بیش از ۲۰ سال قدمت می باشد و با هدف مشاغل و جوامع درگیر در توسعه ، تجهیزات و مدیریت فضای عمومی برگزار می شود . شهرداران و مسئولان منتخب شهرها و روستاها / اجتماعات شهرداریها و شهرک های مسکونی / مجامع کشوری و خدمات دولتی / معماران ، برنامه ریزان شهری و طراحان منظره / مهدکودک ها و شرکت های منظره / مدیران راه و ساختمان و فضای سبز / دفاتر مطالعات و خدمات فنی / خدمات اجتماعی / بخش های آموزشی / متخصصان خاک و روشنایی خیابان /  پیمانکاران کارهای عمومی / بخش های غیرانتفاعی / مسئولان تجهیزات ورزشی  و زیرساخت های تفریحی / بخش های گردشگری از جمله مخاطیان و شرکت کنندگان در این رویداد می باشند . URBEST یک قطب واقعی برای اطلاع رسانی به مدیران و توسعه تجارت بین تصمیم گیرندگان و تأمین کنندگان خدمات و تجهیزات شهری است.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزا شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، اخذ ويزای نمايشگاه فرانسه ، تور نمايشگاه فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای فوری فرانسه ، اخذ ویزا کاری فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی فرانسه مي باشد .


پکیج ویزای نمایشگاه تجهیزات خدمات شهری URBEST METZ 2020 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه تجهیزات خدمات شهری URBEST METZ 2020 فرانسه
  • نمایشگاه تجهیزات خدمات شهری URBEST METZ 2020 فرانسه
  • نمایشگاه تجهیزات خدمات شهری URBEST METZ 2020 فرانسه
  • نمایشگاه تجهیزات خدمات شهری URBEST METZ 2020 فرانسه