ویزای نمایشگاه تجهیزات خدمات شهری URBEST METZ 2020 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه تجهیزات خدمات شهری URBEST METZ 2020 فرانسه

نمایشگاه تجهیزات خدمات شهری URBEST METZ 2020 فرانسه
۰
(۰)

نمایشگاه تجهیزات شهری URBEST نمایشگاهی همه جانبه در رابطه با محصولات و خدمات شهری مانند روکش خیابان ، تجهیزات بازی ، نورپردازی ، نشانه گذاري ، خدمات مرتبط ، تجهیزات ورزشی ، ماشین آلات نگهداری فضای خیابان و فضای سبز می باشد که سالانه در شهر متس، با تلفظ صحیح مس در شمال فرانسه برگزار می گردد . در نمایشگاه URBEST METZ فرانسه راه حل هایی برای فضای عمومی در بخشهای مختلف ارائه شده است . نمایشگاه تجاری URBEST دارای بیش از ۲۰ سال قدمت می باشد و با هدف مشاغل و جوامع درگیر در توسعه ، تجهیزات و مدیریت فضای عمومی برگزار می شود . شهرداران و مسئولان منتخب شهرها و روستاها / اجتماعات شهرداریها و شهرک های مسکونی / مجامع کشوری و خدمات دولتی / معماران ، برنامه ریزان شهری و طراحان منظره / مهدکودک ها و شرکت های منظره / مدیران راه و ساختمان و فضای سبز / دفاتر مطالعات و خدمات فنی / خدمات اجتماعی / بخش های آموزشی / متخصصان خاک و روشنایی خیابان /  پیمانکاران کارهای عمومی / بخش های غیرانتفاعی / مسئولان تجهیزات ورزشی  و زیرساخت های تفریحی / بخش های گردشگری از جمله مخاطیان و شرکت کنندگان در این رویداد می باشند . URBEST یک قطب واقعی برای اطلاع رسانی به مدیران و توسعه تجارت بین تصمیم گیرندگان و تأمین کنندگان خدمات و تجهیزات شهری است.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزا شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، اخذ ويزای نمايشگاه فرانسه ، تور نمايشگاه فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای فوری فرانسه ، اخذ ویزا کاری فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی فرانسه مي باشد .


این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه تجهیزات خدمات شهری URBEST METZ 2020 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه تجهیزات خدمات شهری URBEST METZ 2020 فرانسه
  • نمایشگاه تجهیزات خدمات شهری URBEST METZ 2020 فرانسه
  • نمایشگاه تجهیزات خدمات شهری URBEST METZ 2020 فرانسه
  • نمایشگاه تجهیزات خدمات شهری URBEST METZ 2020 فرانسه
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Metz Expo événements
  • GL events Italia S.p.A