ویزای نمایشگاه تجهیزات ایمنی و امنیتی PERIMETER PROTECTION 2020 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه تجهیزات ایمنی و امنیتی PERIMETER PROTECTION 2020 آلمان

نمایشگاه آموزش حرفه ای EDUCATION & CAREER MINSK 2020 بلاروس
۰
(۰)

نمایشگاه تجاری برای حفاظت از محیط ، حصارکشی و امنیت ساختمان ها که فقط دو سالی یکبار تحت عنوان PERIMETER PROTECTION برگزار میشود و در سال ۲۰۲۰ در شهر نورنبرگ در آلمان برگزار خواهد شد . PERIMETER PROTECTION نمایشگاه تجاری برای حفاظت از محیط و با موضوع فناوری های امنیتی است. این نمایشگاه در زمینه نظارت تصویری ، کنترل از راه دور ، سیستم های حصار و موارد دیگر فعالیت دارد. تعامل کامل از قطعات مکانیکی و الکترونیکی در محافظت از محیط پیرامون را تجربه کنید: در این نمایشگاه ، برای امنیت جامع و محافظت از محیط  راه حل های فناوری اطلاعات را خواهید داشت. محافظت از محیط ، تنها نمایشگاه تجاری است كه منحصراً بر ایمنی مناطق در فضای باز و تأسیسات فضای باز متمركز شده است. از ۱۴ تا ۱۶ ژانویه سال ۲۰۲۰ ، نمایشگاه حفاظت از محیط  PERIMETER PROTECTION  برای ششمین بار در مرکز نمایشگاه های نورنبرگ درهای خود را به روی بازدید کننده ها باز خواهد کرد. شما می توانید طیف وسیعی از راه حل های امنیتی مکانیکی ، برقی و الکترونیکی در محدوده حفاظت از محیط را در این نمایشگاه دریافت کنید . در سال ۲۰۲۰ ، Premiere یک انجمن تخصصی رایگان در نمایشگاه نیز برگزار می کند ، که دانش تخصصی متمرکز را در مورد طیف گسترده ای از موضوعات مرتبط با امنیت ارائه می دهد. علاوه بر این ، زمینه کشف و شناسایی پهپاد موضوع اصلی است.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاه آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای تجاری آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی آلمان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه تجهیزات ایمنی و امنیتی PERIMETER PROTECTION 2020 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه تجهیزات ایمنی و امنیتی PERIMETER PROTECTION 2020 آلمان
    • نمایشگاه تجهیزات ایمنی و امنیتی PERIMETER PROTECTION 2020 آلمان
    • نمایشگاه تجهیزات ایمنی و امنیتی PERIMETER PROTECTION 2020 آلمان
    • نمایشگاه تجهیزات ایمنی و امنیتی PERIMETER PROTECTION 2020 آلمان