ویزای نمایشگاه باتری THE BATTERY SHOW - NORTH AMERICA 2021 آمریکا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه باتری THE BATTERY SHOW – NORTH AMERICA 2021 آمریکا

نمایشگاه باتری THE BATTERY SHOW - NORTH AMERICA 2021 آمریکا
۱
(۱)

نمایشگاه باتری – آمریکای شمالی سالانه در نووی، میشیگان که یک شهر کوچک در ایالات متحده آمریکا با جمعیت ۵۵٬۲۲۴ نفر است برگزار میشود . نمایشگاه باتری THE BATTERY SHOW رویدادی پیشرو در آمریکای شمالی برای فناوری باتری های پیشرفته و نمایش و عرضه باتری ها است که در سپتامبر ۲۰۲۱برگزار خواهد شد . نمایشگاه THE BATTERY SHOW رویداد شماره ۱ با محوریت باتری و وسیله نقلیه الکتریکی در آمریکای شمالی است که از سال ۱۷۴۸ با همین نام برگزار میشده است اما فناوری ، مواد و برنامه های آن مطمئناً تغییر کرده است. در حالی که اولین بار به طور گسترده برای تأمین انرژی شبکه های تلگرافی الکتریکی مورد استفاده قرار می گرفت ، امروزه برنامه های باتری اتومبیل ، وسایل الکترونیکی ، وسایل پزشکی و … را شامل میشود . هر ساله ، مهندسان ، مبتکران و رهبران صنعت باتری در شهر نووی میشیگان ، برای یک کنفرانس و نمایشگاه با همگرایی با صنعت پیشرفته باتری و صنایع اتومبیل جمع می شوند.

چه کسانی باید در نمایشگاه باتری THE BATTERY SHOW حضور داشته باشند ؟ این یک رویداد ضروری برای مهندسان و نوآوران است که می خواهند همگام با رشد برنامه های خودرو ، مصرف کننده ها ، پزشکی و … پیشرفت کنند . در نمایشگاه باتری ، جلسات آموزشی و ویترین های محصول به نمایندگی از زنجیره تأمین کامل – از مواد اولیه تا بازیافت – به رهبری متخصصان ارائه خواهد شد.

یک کنفرانس نیز به طور ماهرانه برای پاسخگویی به نیازهای پیشرفته باتری و جوامع برقی طراحی شده است که هر جلسه توسط تیمی از دانشمندان ، مهندسان و مدیران شرکت های صنعت برتر اجرا میشود. با پوشش موضوعاتی مانند روشهای جدید طراحی پیشرفته باتری ، مدیریت حرارتی و الزامات انطباق ، هر جلسه اطلاعات مربوطه را می توانید بلافاصله استفاده کنید .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آمریکا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آمریکا ، ويزای نمايشگاهی آمریکا ، تور نمايشگاهی آمریکا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای فوری آمریکا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه آمریکا مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۱ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه باتری THE BATTERY SHOW - NORTH AMERICA 2021 آمریکا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه باتری THE BATTERY SHOW - NORTH AMERICA 2021 آمریکا
  • نمایشگاه باتری THE BATTERY SHOW - NORTH AMERICA 2021 آمریکا
  • نمایشگاه باتری THE BATTERY SHOW - NORTH AMERICA 2021 آمریکا
  • نمایشگاه باتری THE BATTERY SHOW - NORTH AMERICA 2021 آمریکا
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Informa Markets, USA
  • Informa Markets