ویزای نمایشگاه انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2020 بلژیک

نمایشگاه انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2020 بلژیک

نمایشگاه بین المللی انرژی خورشیدی INTERSOLUTION فقط دو سالی یکبار برگزار میشود . در سال ۲۰۲۰ نمایشگاه INTERSOLUTION در شهر خِنت یا گِنت یا گان در شمال کشور بلژیک در ناحیهٔ فلاندرز برگزار خواهد شد . InterSolution 2020 ، نمایشگاه تجاری اروپا برای انرژی خورشیدی است . نهمین سری از InterSolution ، نمایشگاه شماره یک و تجاری شبکه ای انرژی خورشیدی در بنلوکس ، در چهارشنبه ۱۵ و پنجشنبه ۱۶ ژانویه ۲۰۲۰ در Flanders Expo در گنت ، بلژیک برگزار می شود. علاقه به انرژی خورشیدی به تازگی رو به افزایش است و شرکت ها بیشتر و بیشتر در راه حل های خورشیدی سرمایه گذاری می کنند. انرژی خورشیدی انرژی آینده است و ماندگار خواهد بود . پیش بینی میشود مثل دوره های قبلی میانگین ۳۸۰۰ بازدید کننده از InterSolution 2020 بازدید کنند . همچنین این نمایشگاه دارای یک انجمن بین المللی B2B برای صنایع خورشیدی است که در آن عرضه و تقاضا برآورد میشود . تأمین کنندگان پیشرو در سراسر اروپا آخرین نوآوری های خود را در پانل های خورشیدی و ذخیره انرژی ، سیستم های مونتاژ و تکنیک های کنترل ، نرم افزار و نظارت نشان می دهند. به همین دلیل ، بازدید از InterSolution برای هر حرفه ای که با تجارت انرژی خورشیدی از جمله نصب کننده ها ، برق ، پیمانکاران ، بام سازان و معماران در تماس باشد ، مفید است. آیا شما تولید کننده یا عمده فروش تاسیسات و لوازم جانبی خورشیدی هستید؟ در این صورت ، مطمئن شوید که این دفعه در نمایشگاه تجاری INTERSOLUTION حضور داشته باشید . در اوایل سال ۲۰۰۸ ، حتی قبل از ظهور بازار پانل های خورشیدی فلمین ، برای ثبت رکورد ، دلفیکو bvba ، برگزار کننده نمایشگاه ، ابتکار عمل را برای راه اندازی اولین نمایشگاه تجاری انرژی خورشیدی در بنلوکس گرفت.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه هزینه ويزا شينگن بلژیک و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزا نمايشگاه بلژیک ، تور نمايشگاه بلژیک ، ویزای بلژیک تضمینی ،رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، مدارک لازم برای اخذ ویزای بلژیک ،رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی بلژیک مي باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2020 بلژیک
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2020 بلژیک
  • نمایشگاه انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2020 بلژیک
  • نمایشگاه انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2020 بلژیک
  • نمایشگاه انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2020 بلژیک
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • Delfico bvba