ویزای نمایشگاه انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2020 بلژیک | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2020 بلژیک

نمایشگاه انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2020 بلژیک
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی انرژی خورشیدی INTERSOLUTION فقط دو سالی یکبار برگزار میشود . در سال ۲۰۲۰ نمایشگاه INTERSOLUTION در شهر خِنت یا گِنت یا گان در شمال کشور بلژیک در ناحیهٔ فلاندرز برگزار خواهد شد . InterSolution 2020 ، نمایشگاه تجاری اروپا برای انرژی خورشیدی است . نهمین سری از InterSolution ، نمایشگاه شماره یک و تجاری شبکه ای انرژی خورشیدی در بنلوکس ، در چهارشنبه ۱۵ و پنجشنبه ۱۶ ژانویه ۲۰۲۰ در Flanders Expo در گنت ، بلژیک برگزار می شود. علاقه به انرژی خورشیدی به تازگی رو به افزایش است و شرکت ها بیشتر و بیشتر در راه حل های خورشیدی سرمایه گذاری می کنند. انرژی خورشیدی انرژی آینده است و ماندگار خواهد بود . پیش بینی میشود مثل دوره های قبلی میانگین ۳۸۰۰ بازدید کننده از InterSolution 2020 بازدید کنند . همچنین این نمایشگاه دارای یک انجمن بین المللی B2B برای صنایع خورشیدی است که در آن عرضه و تقاضا برآورد میشود . تأمین کنندگان پیشرو در سراسر اروپا آخرین نوآوری های خود را در پانل های خورشیدی و ذخیره انرژی ، سیستم های مونتاژ و تکنیک های کنترل ، نرم افزار و نظارت نشان می دهند. به همین دلیل ، بازدید از InterSolution برای هر حرفه ای که با تجارت انرژی خورشیدی از جمله نصب کننده ها ، برق ، پیمانکاران ، بام سازان و معماران در تماس باشد ، مفید است. آیا شما تولید کننده یا عمده فروش تاسیسات و لوازم جانبی خورشیدی هستید؟ در این صورت ، مطمئن شوید که این دفعه در نمایشگاه تجاری INTERSOLUTION حضور داشته باشید . در اوایل سال ۲۰۰۸ ، حتی قبل از ظهور بازار پانل های خورشیدی فلمین ، برای ثبت رکورد ، دلفیکو bvba ، برگزار کننده نمایشگاه ، ابتکار عمل را برای راه اندازی اولین نمایشگاه تجاری انرژی خورشیدی در بنلوکس گرفت.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه هزینه ويزا شينگن بلژیک و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزا نمايشگاه بلژیک ، تور نمايشگاه بلژیک ، ویزای بلژیک تضمینی ،رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، مدارک لازم برای اخذ ویزای بلژیک ،رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی بلژیک مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2020 بلژیک
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2020 بلژیک
    • نمایشگاه انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2020 بلژیک
    • نمایشگاه انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2020 بلژیک
    • نمایشگاه انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2020 بلژیک