ویزای نمایشگاه امنیت SECUREX INTERNATIONAL SECURITY EXHIBITION 2021 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه امنیت SECUREX INTERNATIONAL SECURITY EXHIBITION 2021 لهستان

نمایشگاه امنیت SECUREX INTERNATIONAL SECURITY EXHIBITION 2021 لهستان
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی امنیت لهستان دو سالی یکبار تحت عنوان SECUREX INTERNATIONAL SECURITY EXHIBITION در شهر پوزنان که یکی از شهرهای بزرگ و مهم لهستان در غرب این کشور، در نزدیکی مرز لهستان و آلمان است برگزار می گردد . SECUREX بزرگترین نمایشگاه امنیت است.نمایشگاه Securex بزرگترین رویداد تجاری برای صنعت امنیت در اروپای مرکزی و شرقی است. طیف گسترده ای از شرکت ها و مجموعه های مختلف از نظر معروفیت و برند در آن شرکت داشتهو  تنوع محصولات ارائه شده در این رویداد تجاری چشمگیر است. نمایشگاه SECUREX INTERNATIONAL SECURITY EXHIBITION جایی است که رهبران بازار امنیت و همچنین شرکت های معتبر بین المللی پیشنهادات خود را ارائه می دهند که متشکل از راه حل های نوآورانه برای افزایش امنیت ، نرم افزارها و سیستم هایی است که در فرایندهای امنیتی شاخه های خاص مفید هستند. برنامه نمایشگاه امنیت Securex با چالش های تجاری امنیتی برابری می کند و نیازهای مختلف غرفه داران و تعداد زیادی بازدید کننده  هارا برآورده می کند .

Securex با ارائه محصولات جدید و راه حل های نوآورانه سیستمی پلی بین تولید کنندگان و خریداران است . طیف وسیعی از محصولات و خدمات وجود دارد همچنین کنفرانس ها ، جلسات آموزشی ، گفتگو ها ، نمایش ها نیز ارائه میشود . 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، اخذ ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاه لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری لهستان ، تور نمایشگاهی ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی لهستان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه امنیت SECUREX INTERNATIONAL SECURITY EXHIBITION 2021 لهستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه امنیت SECUREX INTERNATIONAL SECURITY EXHIBITION 2021 لهستان
    • نمایشگاه امنیت SECUREX INTERNATIONAL SECURITY EXHIBITION 2021 لهستان
    • نمایشگاه امنیت SECUREX INTERNATIONAL SECURITY EXHIBITION 2021 لهستان
    • نمایشگاه امنیت SECUREX INTERNATIONAL SECURITY EXHIBITION 2021 لهستان