ویزای نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2020 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION – HAMBURG 2020 آلمان

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2020 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه سالانه ALL ABOUT AUTOMATION – HAMBURG ( همه موارد درباره اتوماسیون ها – هامبورگ ) یک رویداد صنعتی می باشد که سالانه در شهر هامبورگ آلمان در موضوع اتوماسیون های صنعتی برگزار میشود . هامبورگ، دومین شهر بزرگ آلمان و همچنین هشتمین در اتحادیه اروپا است. هامبورگ سومین بندر بزرگ در اروپا بعد از آنتورپ و روتردام است. تولیدکنندگان ، تأمین کنندگان و توزیع کنندگان فن آوری های اتوماسیون صنعتی جز بازدید کنندگان تجاری نمایشگاه ALL ABOUT AUTOMATION – HAMBURG هامبورگ آلمان محسوب میشوند .بهترین اتوماسیون ها ، مؤلفه ها و سیستم ها ، نرم افزارهای مهندسی ، برنامه ها و راه حل ها را در نمایشگاه ALL ABOUT AUTOMATION – HAMBURG پیدا کنید . همه چیز در مورد اتوماسیون ها ، اطلاعات مربوط به تصمیم گیرندگان و جزئیات را برای کارشناسان ارائه می دهد. این در مورد اجزا و سیستم های آزمایش شده و اتوماسیون صنعتی و راه حل های عملی برای تحول دیجیتالی است. فضای نمایشگاه بی نظیر است. مسافت های کوتاه و فضای دلپذیر که بر بحث فنی متمرکز است ، این نمایشگاه را به سکویی بسیار کارآمد برای گفتگو تبدیل می کند. در مورد نمایشگاه های تجاری اتوماسیون ، در مورد الزامات راه حل های اتوماسیون در زمینه صنعت ۴.۰ به طور شایسته ای بحث شده است. سیستم ها ، قطعات ، نرم افزار ، مهندسی – تقریباً در مورد تمام اتوماسیون – برای اتوماسیون صنعتی و ارتباطات صنعتی . علاوه بر نامهای شناخته شده فن آوری اتوماسیون ، بیش از همه شرکت های مستقر در منطقه مربوطه هستند که چهره همه چیز در مورد اتوماسیون را شکل می دهند. تصمیم گیرندگان ، متخصصان و تکنسین های مدیریت ، طراحی و توسعه ، برنامه ریزی و برنامه ریزی پروژه ، خرید ، تولید و نگهداری در این نمایشگاه حضور دارند . بازدید کنندگان عمدتا از صنایع برق و همچنین ماشین آلات ، ماشین آلات ویژه و مهندسی کارخانه می آیند. صنایع تولیدی و تولیدی در صنایع مانند فن آوری انرژی و محیط زیست و همچنین ادغام کننده سیستم ها و بنگاه های مهندسی نیز حضور می یابند .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزا شينگن آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان، ويزا نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاه آلمان ، ویزا کاری آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی آلمان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2020 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2020 آلمان
    • نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2020 آلمان
    • نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2020 آلمان
    • نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2020 آلمان