ویزای نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION – HAMBURG 2020 آلمان

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2020 آلمان

نمایشگاه سالانه ALL ABOUT AUTOMATION – HAMBURG ( همه موارد درباره اتوماسیون ها – هامبورگ ) یک رویداد صنعتی می باشد که سالانه در شهر هامبورگ آلمان در موضوع اتوماسیون های صنعتی برگزار میشود . هامبورگ، دومین شهر بزرگ آلمان و همچنین هشتمین در اتحادیه اروپا است. هامبورگ سومین بندر بزرگ در اروپا بعد از آنتورپ و روتردام است. تولیدکنندگان ، تأمین کنندگان و توزیع کنندگان فن آوری های اتوماسیون صنعتی جز بازدید کنندگان تجاری نمایشگاه ALL ABOUT AUTOMATION – HAMBURG هامبورگ آلمان محسوب میشوند .بهترین اتوماسیون ها ، مؤلفه ها و سیستم ها ، نرم افزارهای مهندسی ، برنامه ها و راه حل ها را در نمایشگاه ALL ABOUT AUTOMATION – HAMBURG پیدا کنید . همه چیز در مورد اتوماسیون ها ، اطلاعات مربوط به تصمیم گیرندگان و جزئیات را برای کارشناسان ارائه می دهد. این در مورد اجزا و سیستم های آزمایش شده و اتوماسیون صنعتی و راه حل های عملی برای تحول دیجیتالی است. فضای نمایشگاه بی نظیر است. مسافت های کوتاه و فضای دلپذیر که بر بحث فنی متمرکز است ، این نمایشگاه را به سکویی بسیار کارآمد برای گفتگو تبدیل می کند. در مورد نمایشگاه های تجاری اتوماسیون ، در مورد الزامات راه حل های اتوماسیون در زمینه صنعت ۴.۰ به طور شایسته ای بحث شده است. سیستم ها ، قطعات ، نرم افزار ، مهندسی – تقریباً در مورد تمام اتوماسیون – برای اتوماسیون صنعتی و ارتباطات صنعتی . علاوه بر نامهای شناخته شده فن آوری اتوماسیون ، بیش از همه شرکت های مستقر در منطقه مربوطه هستند که چهره همه چیز در مورد اتوماسیون را شکل می دهند. تصمیم گیرندگان ، متخصصان و تکنسین های مدیریت ، طراحی و توسعه ، برنامه ریزی و برنامه ریزی پروژه ، خرید ، تولید و نگهداری در این نمایشگاه حضور دارند . بازدید کنندگان عمدتا از صنایع برق و همچنین ماشین آلات ، ماشین آلات ویژه و مهندسی کارخانه می آیند. صنایع تولیدی و تولیدی در صنایع مانند فن آوری انرژی و محیط زیست و همچنین ادغام کننده سیستم ها و بنگاه های مهندسی نیز حضور می یابند .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزا شينگن آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان، ويزا نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاه آلمان ، ویزا کاری آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی آلمان مي باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2020 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2020 آلمان
  • نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2020 آلمان
  • نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2020 آلمان
  • نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2020 آلمان
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • Untitled Exhibitions gmbh