ویزای نمایشگاهی و کنفرانس سرطان WAR ON CANCER - MIDDLE EAST 2019 انگلستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاهی و کنفرانس سرطان WAR ON CANCER – MIDDLE EAST 2019 انگلستان

کنفرانس سرطان WAR ON CANCER - MIDDLE EAST 2019 انگلستان
۰
(۰)

مبارزه با سرطان در کنفرانس سالانه WAR ON CANCER – MIDDLE EAST ،کنفرانس بین المللی سرطان متخصصان دارویی ، بهداشتی و درمانی ، علمی و دولتی جهان را به خود دعوت می کند و تأثیرگذارترین رهبران انکولوژی از سراسر اروپا را به منظور کشف و شکل دادن به گفتگو در مورد سرطان در یکجا جمع می کند. War on Cancer Europe 2019 در تاریخ ۲۶ نوامبر ۲۰۱۹ در لندن برگزار می شود. در طی دو سال از شروع کنفرانس «جنگ علیه سرطان» ، بحث های ما را به جایی خوش بینی و محتاطانه درباره آینده سوق داده است. ما چگونگی پیشرفت ها در تشخیصها را بررسی کرده ایم که درمان و فناوری اطلاعات پتانسیل را برای تغییر چشم انداز افراد مبتلا به سرطان را دارد. در همین زمان ، ما از ساختار سیستم های مراقبت های بهداشتی خود بازجویی کرده ایم و اینکه چگونه اقتصاد مراقبت های بهداشتی ، مشوق ها و سیاست های آن می تواند به عنوان مانعی برای مراقبت بهینه عمل کند. بنابراین اهداف کنفرانس مبارزه جهانی علیه سرطان چیست؟ هدف ما این است که صرفاً مبارزه علیه سرطان نباشد ، بلکه بهبود مراقبت از بیماران سرطانی نیز باشد. در دوره مراقبت پیچیده ، جایی که ممکن است سرطان قابل درمان باشد یا به یک بیماری مزمن تبدیل شود ، مراقبت بهینه چیست؟ چه این بیماری قابل درمان باشد یا نه ، سرطان میراثی را برای بیماران ، مراقبان و جامعه به صورت گسترده تر به همراه خواهد داشت: ناتوانی ، کیفیت زندگی مختل شده ، کنترل علائم ، ترومای روانی ، بهره وری و از دست دادن اشتغال می تواند تأثیر عمیقی بگذارد. نیازهای بیماران چیست؟ چقدر اینها برآورده می شوند؟ چگونه می توان این مسئله را بهبود بخشید؟ و از همه مهمتر ، چه چیز باعث پیشرفت حرکت بیماری در حال حاضر و در آینده خواهد شد؟ در طی چهار سال گذشته ، مجموعه های اجلاس سرطانی اکونومیست در اروپا ، چالش ها و فرصت های مربوط به بهبود کنترل سرطان را بیان کرده است. هنوز هم نیاز بیمار و جامعه ای برآورده نشده قابل ملاحظه ای وجود دارد. کنترل و آمادگی سرطان در بین کشورها متفاوت است و سیستم های سرمایه گذاری و بهداشتی به طور کلی از پیشرفت های فناوری و خدمات در دسترس برای مقابله با سرطان عقب مانده اند. راه پیش رو می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای انگلستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت انگلستان ، ويزای نمايشگاهی انگلستان ، تور نمايشگاهی انگلستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی انگلستان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی می باشد .

 


این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه کنفرانس سرطان WAR ON CANCER - MIDDLE EAST 2019 انگلستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • کنفرانس سرطان WAR ON CANCER - MIDDLE EAST 2019 انگلستان
    • کنفرانس سرطان WAR ON CANCER - MIDDLE EAST 2019 انگلستان
    • کنفرانس سرطان WAR ON CANCER - MIDDLE EAST 2019 انگلستان
    • کنفرانس سرطان WAR ON CANCER - MIDDLE EAST 2019 انگلستان