ویزای نمایشگاهی نوزاد و کودک LE SALON BABY LILLE 2019 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاهی نوزاد و کودک LE SALON BABY LILLE 2019 فرانسه

نمایشگاهی نوزاد و کودک LE SALON BABY LILLE 2019 فرانسه
۰
(۰)

نمایشگاه سالانه BABY LILLE FAIR ، نمایشگاهی برای والدین ، ​​نوزادان و کودکان خردسال که در سال ۲۰۱۹ در شهر لیل از شهرهای شمالی کشور فرانسه برگزار میشود . لذت بازدید از نمایشگاه LE SALON BABY LILLE در کنار خانواده ،اگر شما هم تازه بچه دار شدید یا قراره بشوید می توانید موضوعات و وسائل مرتبط با تولد و نوزاد را در این نمایشگاه پیدا کنید . تجهیزات مناسب خود را پیدا کنید ، محصولات جدید را کشف کنید ، بهترین شیوه ها را بیاموزید! بیش از ۲۱ سال است که Baby Shows در بهترین ماجراجویی های زندگی خود به والدین جوان و نوزادان کمک می کند. اطلاعات ارزشمند زیادی از جمله آدرس ها ، نکات ، نوآوری ها ، انیمیشن ها و کارگاه های خوب در LE SALON BABY LILLE وجود دارد . تبادل نظر با متخصصان: تمام سوالات خود را در مورد موضوعاتی مانند مراقبت ، بهداشت ، تجهیزات ، تغذیه ، زایمان ، شیردهی و … بپرسید . به صورت زنده تست کنید ، محصولات را کنترل کنید تا انتخاب های خود را آزادانه انجام دهید . از تخفیف ها و پیشنهادهای انحصاری که در هیچ کجای دیگر نخواهید یافت بهره ببرید. آموزش در کارگاه های آموزشی برای یادگیری در مورد شیوه های خوب: ماساژ کودک ، کمک های اولیه کودکان ، حمل و نقل و غیره. مارک ها و برندهای کودک ، محصولات با منشا طبیعی یا آلی را در منطقه Carré Nature کشف کنید. این رویداد فرصتی بی نظیر است برای والدین جوان که از برندهای بزرگ تا تولید کننده های کوچک دیدن کنند . بازدید کنندگان می توانند در یک فضای دوستانه تجربیات بی نظیری را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. غرفه داران ما پیشنهادات زیادی را در مورد کالسکه ها و وسائل مراقبت از کودک ، پوشک ، مواد آرایشی برای مادر و نوزاد ، رژیم غذایی برای زنان باردار و نوزادان ارائه می دهند. اما همچنین امکاناتی برای اسکان کودک ، ایمنی در اتومبیل و در خانه ، اسباب بازی را ارائه می دهند . برای یک آخر هفته ، در ۲۳ و ۲۴ نوامبر ۲۰۱۹ ، در نمایشگاه کودک شهر لیل برنامه ریزی خود را انجام دهید .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تضمینی فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی فرانسه می باشد .


این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه نوزاد و کودک LE SALON BABY LILLE 2019 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاهی نوزاد و کودک LE SALON BABY LILLE 2019 فرانسه
    • نمایشگاهی نوزاد و کودک LE SALON BABY LILLE 2019 فرانسه
    • نمایشگاهی نوزاد و کودک LE SALON BABY LILLE 2019 فرانسه
    • نمایشگاهی نوزاد و کودک LE SALON BABY LILLE 2019 فرانسه