ویزای نمایشگاهی منسوجات HEIMTEXTIL 2020 آلمان

نمایشگاهی منسوجات HEIMTEXTIL 2020 آلمان

HEIMTEXTIL نمایشگاه بین المللی و منحصر به فرد تابلو فرش و دکوراسیون و مبلمان و پارچه ها است . Heimtextil بزرگترین نمایشگاه بین المللی تجاری منسوجات خانگی است که از ۷ تا ۱۰ ژانویه سال ۲۰۲۰ در فرانکفورت برگزار می شود. اولین نمایشگاه تجاری سال ۲۰۲۰ در بخش نساجی. Heimtextil گشایش فصلی جدید برای روندهای جدید و نوآوری های نساجی است. در HEIMTEXTIL همه چیز را می توانید در یک مکان پیدا کنید: منسوجات داخلی ، طراحی داخلی و نوآوری های داخلی. در هیچ کجای دیگر نمی توانید بازدیدکنندگان و تصمیم گیرندگان تجاری بین المللی را یکجا پیدا کنید. علاوه بر تازه واردان، بسیاری از غرفه داران مشهور شناخته شده در سال ۲۰۱۹ نیز بازگشته اند . خرده فروشان ، عمده فروشان ، طراحان ، فروشگاه های مبلمان و لباس ، تزئینات داخلی ، معماران داخلی ، معماران ، هتل و بسیاری از تصمیم گیرندگان دیگر هر سال در ژانویه به Heimtextil می آیند. در HEIMTEXTIL آنچه را که به دنبال آن هستید ، پیدا خواهید کرد: از پارچه های تزئینی و مبلمان گرفته تا منسوجات اتاق خواب ، حمام و میز ، کاغذ دیواری و سیستم های محافظت از آفتاب.
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاه آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، ویزای کاری آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی آلمان مي باشد .

پکیج ویزای نمایشگاه منسوجات HEIMTEXTIL 2020 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاهی منسوجات HEIMTEXTIL 2020 آلمان
  • نمایشگاهی منسوجات HEIMTEXTIL 2020 آلمان
  • نمایشگاهی منسوجات HEIMTEXTIL 2020 آلمان
  • نمایشگاهی منسوجات HEIMTEXTIL 2020 آلمان
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • Messe Frankfurt GmbH