ویزای نمایشگاهی معماری و طراحی داخلی ARCHITECT@ WORK – MILAN 2019 ایتالیا

نمایشگاه معماری و طراحی داخلی ARCHITECT @ WORK - MILAN 2019 ایتالیا

نمایشگاه معروف ARCHITECT @ WORK – میلان ، رویدادی که در عرصه هنر و معماری و طراحی سالانه در شهر میلان ایتالیا برگزار می گردد . نمایشگاه معماری و طراحی داخلی ARCHITECT @ WORK به شما امکان می دهد تا با معماران ، معماران داخلی ، طراحان ، دفاتر مهندسی ، توسعه دهندگان پروژه ، خدمات فنی ،شوراهای شهر ارتباط برقرار کنید. در سال ۲۰۱۹ پیش بینی میشود دویست غرفه دار با ارائه پروژه ها و محصولات خود در این نمایشگاه حضور یابند . راه حل های سازگار با محیط زیست ،مدولار ، نوآوری ،خصوصیات و اجراهای جدید از اجزا اصلی این نمایشگاه می باشند . فرمول موفقیت آمیز یعنی :  سمینارها و نمایشگاههای موضوعی ، بلکه مهمتر از همه طرح های خلاقانه نمایشگاه که امکان شبکه سازی در یک ساختار  مدرن را فراهم می کند. به هر حال اگر شما دنبال گرفتن پروژه یا افزایش اطلاعات خود در زمینه طراحی داخلی هستید می توانید حضور در نمایشگاه ARCHITECT @ WORK ایتالیا را در نظر بگیرید .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاهی ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تضمینی ایتالیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی ایتالیا می باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه معماری و طراحی داخلی ARCHITECT @ WORK - MILAN 2019 ایتالیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه معماری و طراحی داخلی ARCHITECT @ WORK - MILAN 2019 ایتالیا
  • نمایشگاه معماری و طراحی داخلی ARCHITECT @ WORK - MILAN 2019 ایتالیا
  • نمایشگاه معماری و طراحی داخلی ARCHITECT @ WORK - MILAN 2019 ایتالیا
  • نمایشگاه معماری و طراحی داخلی ARCHITECT @ WORK - MILAN 2019 ایتالیا
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • ARCHITECT @ WORK Headquarters

درخواست شما ثبت و کارشناس شمیران گشت با شما تماس خواهند گرفت . 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

 

شماره تماس شما (الزامی)

 

توضیحات ( بعد از ثبت درخواست کارشناس شمیران گشت با شما تماس می گیرد)