ویزای نمایشگاهی مصالح ساختمانی CONCRETA 2019 پرتغال | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاهی مصالح ساختمانی CONCRETA 2019 پرتغال

نمایشگاهی مصالح ساختمانی CONCRETA 2019 پرتغال
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی مصالح ساختمانی CONCRETA دوسالی یکبار برگزار می گردد .پورتو در کشور پرتغال میزبانی رویداد را در سال ۲۰۱۹ بر عهده دارد . CONCRETA ، بزرگترین رویداد ملی پرتغال در زمینه ساخت ، معماری ، طراحی و مهندسی ساختمان است. خلاقیت ، روندها ، پایداری و معماری در CONCRETA گرد هم می آیند تا استعداد و موفقیت جامعه ای خلاق را جشن بگیرند. با یک قالب جدید ، CONCRETA با ایجاد پلهای ارتباطی بین متخصصان و صنعت ، در یک دیدگاه جامع و یکپارچه در بین بخشها ، خود را تأیید کرده است . پیکربندی جدید نمایشگاه CONCRETA شامل مواردی مانند طراحی ، تصویرگری ، عکاسی و فیلم برداری را نیز شامل میشود. این فضاها خود یک بیان هنری هستند که توسط نویسندگان دعوت شده ایجاد شده اند. اکنون بیست و دومین دوره نمایشگاه CONCRETA از ۲۱ تا ۲۴ نوامبر برگزار خواهد شد . CONCRETA در نظر دارد روندهای جدید را ارتقا بخشد و زمینه ساخت و ساز ، معماری ، طراحی و مهندسی آینده را در چارچوب ملی پرتغال با در نظر گرفتن بازارهای خارجی ، ارائه نوآوری های فنی و فناوری ، راه حل های جدید و مواد جدید تقویت کند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای پرتغال و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت پرتغال ، ويزای نمايشگاهی پرتغال ، تور نمايشگاهی پرتغال ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کار پرتغال ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی پرتغال می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه مصالح ساختمانی CONCRETA 2019 پرتغال
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاهی مصالح ساختمانی CONCRETA 2019 پرتغال
    • نمایشگاهی مصالح ساختمانی CONCRETA 2019 پرتغال
    • نمایشگاهی مصالح ساختمانی CONCRETA 2019 پرتغال
    • نمایشگاهی مصالح ساختمانی CONCRETA 2019 پرتغال