ویزای نمایشگاهی محصولات بادی HINCHALIA 2019 اسپانیا

نمایشگاهی محصولات بادی HINCHALIA 2019 اسپانیا

نمایشگاه بین المللی محصولات بادی HINCHALIA سالانه برگزار میشود . میزبانی این رویداد جذاب در سال ۲۰۱۹ بر عهده شهر والنسیا مرکز بخش خودمختار والنسیا در کشور اسپانیا است. بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی INDUFERIAS شامل طیف وسعی از محصولات بادی از جمله برای ماشینهای بازی ، زمین های بازی و وسائل کمکی به همراه ششمین نمایشگاه بین المللی کالاهای بادی HINCHALIA  است که از ۲۸ تا ۳۰ نوامبر برگزار خواهد شد . بیشترین پیشنهاد محصولات و خدمات برای بخش جاذبه های نمایشگاه و عناصر بادی که توسط صنعت اوقات فراغت اسپانیا نمایش داده می شوند. وسائل و تجهیزات پارک ها و زمین های بازی ، تجهیزات صدا ، تجهیزات نورپردازی ، دکوراسیون ، دستگاه های ورزشی ، کودک و بازی. کاروان و تریلر ، عناصر پارک های آبی ، ماشین آلات ، چادر و سایبان، استخر بادی برای کودکان، چادرهای بادی برای مسابقات ورزشی و فرهنگی و .. در این نمایشگاه ارائه میشوند .
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن اسپانیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسپانیا ، ويزای نمايشگاهی اسپانیا ، تور نمايشگاهی اسپانیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ويزای تجاری اسپانیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقويم نمايشگاهی اسپانیا می باشد .

پکیج ویزای نمایشگاه محصولات بادی HINCHALIA 2019 اسپانیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاهی محصولات بادی HINCHALIA 2019 اسپانیا
  • نمایشگاهی محصولات بادی HINCHALIA 2019 اسپانیا
  • نمایشگاهی محصولات بادی HINCHALIA 2019 اسپانیا
  • نمایشگاهی محصولات بادی HINCHALIA 2019 اسپانیا