ویزای نمایشگاهی محصولات ارگانیک BIOCULTURA MADRID 2019 اسپانیا

نمایشگاهی محصولات ارگانیک BIOCULTURA MADRID 2019 اسپانیا

نمایشگاه محصولات ارگانیک سالانه در شهر فرهنگ و هنر ، شهر مادرید اسپانیا برگزار می گردد .محصولات ارگانیک را در ۷ ، ۸ ، ۹ و ۱۰ نوامبر ۲۰۱۹ در دوره سی و پنجمین نمایشگاه BIOCULTURA MADRID بیابید ! مهمترین نمایشگاه محصولات ارگانیک و مصرف مسئولانه کشور اسپانیا با انتظار مشارکت ۸۰۰ غرفه دار و ۷۴ هزار و ۵۰۰ بازدید کننده ، به موازات این نمایشگاه بیش از ۴۰۰ فعالیت برگزار می شود.در تالار ۱۰: بیش از ۱۸۰۰۰ مرجع محصولات غذایی ارگانیک بزرگترین بخش این نمایشگاه را تشکیل می دهند که همراه با سایر بخش ها مانند بهداشت و محصولات آرایشی و دارای مواد گواهی تایید شده اند. در سالن ۸: مد پایدار؛ مواد مبلمان و دکوراسیون برای منزل. انرژی های تجدید پذیر؛ سلامتی و بهداشت؛ بازیافت؛ محیط زیست؛ محیط گردشگری روستایی و استراحت گاه ها؛ اسباب بازی ها ، صنایع دستی؛ موسیقی؛ کتاب و مجله از دیگر مواردی می باشد که در این نمایشگاه ارائه میشود .تولید کنندگان ، عمده فروشان و فروشگاه های مواد غذایی و یا لوازم آرایشی ارگانیک و طبیعی مجاز به ثبت نام  و دریافت غرفه می باشند. مراکز زیبایی و درمان های مکمل. زیست سازه ، انرژی های تجدید پذیر و محیط زیست گردشگری روستایی ، فروشگاه های پوشاک و منسوجات با پارچه های طبیعی و همچنین اتاق های بازرگانی ، سفارتخانه ها و یا نمایندگان تجاری نیز می توانند در این نمایشگاه شرکت نمایند .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای اسپانیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسپانیا ، ويزای نمايشگاهی اسپانیا ، تور نمايشگاهی اسپانیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای گردشگری اسپانیا ، ویزای تجاری ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی اسپانیا می باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه محصولات ارگانیک BIOCULTURA MADRID 2019 اسپانیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاهی محصولات ارگانیک BIOCULTURA MADRID 2019 اسپانیا
  • نمایشگاهی محصولات ارگانیک BIOCULTURA MADRID 2019 اسپانیا
  • نمایشگاهی محصولات ارگانیک BIOCULTURA MADRID 2019 اسپانیا
  • نمایشگاهی محصولات ارگانیک BIOCULTURA MADRID 2019 اسپانیا
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • Asociación Vida Sana