ویزای نمایشگاهی ماشین های کاروان CMT 2020 آلمان

نمایشگاهی ماشین های کاروان CMT 2020 آلمان

CMT نام نمایشگاه بین المللی با موضوع کمپر ها و ماشین های کاروان می باشد که بیشتر با هدف گردشگری عرضه میشوند . CMT در واقع نمایشگاهی برای فصل تعطیلات است ! به CMT بزرگترین نمایشگاه عمومی جهان برای گردشگری و اوقات فراغت خوش آمدید. به خودتان الهام دهید ، رویای بعدی خود و هر آنچه را که با آن می گذرد کشف کنید. در یک روز از نمایشگاه CMT نمایش های سرگرم کننده ، زیباترین مقاصد و جدیدترین کاروانها را پیدا کنید و از آنها لذت ببرید. هر آنچه را که می خواهید در تعطیلات تجربه کنید ، بهترین ایده ها را در CMT 2020 پیدا خواهید کرد. حدود هزار ماشین کاروان ، خانه های سیار و وسایل تفریحی باعث می شود قلب هر فن کاروانی سریعتر بتپد. ۱۲۰ نوآوری ارزش دیدن را دارد. در اینجا می توانید انواع مدل و تجهیزات را امتحان کنید ، بهترین طرح وسیله نقلیه را برای نیازهای خود کشف کنید و منتظر ارائه محصولات جذاب نمایشگاه باشید. لوازم و تجهیزات ، تا آنجا که چشم ها می توانند ببینند! در این ۱۰،۰۰۰ متر مربع چیز دیگری وجود ندارد: از مبلمان کمپینگ گرفته تا لوازم کمپین ،در سالن ۸: کلیه اماکن کمپینگ و کاروان زیر یک سقف بررسی شده است. طیف وسیع و بین المللی از مکان های کمپینگ و کاروانی در سال ۲۰۲۰ در سالن ۸ ارائه خواهد شد. در اینجا می توانید مکان رویایی بعدی خود را پیدا کنید. در سالن ۱۰: وانت کامپر و زندگی و مسافرت در ون را باید تجربه کنید. در زیباترین مناطق جهان زندگی کنید ، هر روز در یک مکان جدید از خواب بیدار شوید و از کنار تخت خود از طبیعت لذت ببرید. بیشتر و بیشتر افراد رویاهای خود را به واقعیت تبدیل می کنند. مسافرت و زندگی در پنل کامپر وان موضوع اصلی شماره ۱ در بین هواداران کمپینگ و مسافران جوان است. حتی اگر کل زندگی خود را در وانت کامپر نگذرانید ، می توانید در تعطیلات خود سفرهای باحال جاده ای انجام دهید. این امر باعث می شود مسافرت حتی منعطف تر و مستقل تر شود .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزا شينگن آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاه آلمان ، تور نمايشگاه آلمان ، ویزای گردشگری آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی آلمان مي باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه ماشین های کاروان CMT 2020 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاهی ماشین های کاروان CMT 2020 آلمان
  • نمایشگاهی ماشین های کاروان CMT 2020 آلمان
  • نمایشگاهی ماشین های کاروان CMT 2020 آلمان
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • Landesmesse Stuttgart GmbH