ویزای نمایشگاهی فناوری های هوشمند ILLUMINOTRONICA 2019 ایتالیا

نمایشگاه فناوری های هوشمند

اگر جز فعالان و دست اندر کاران تجهیزات و فناوری های هوشمند و جدید هستید می توانید شرکت در نمایشگاه  ILLUMINOTRONICA در شهر بولونیا ایتالیا را مد نظر داشته باشید . ILLUMINOTRONICA  نمایشگاه تجهیزات و فناوری که سالانه برگزار می گردد . LUMI EXPO 2019 رویدادی که با فن آوری ها محیط را شخصی سازی می کنند. تنها رویداد برای متخصصان در زنجیره تأمین هوشمند ، از ساختمان تا شهر هوشمند.  نمایشگاه LUMI نمایشگاهی است که فناوری هایی را برای بهبود زندگی انسان در فضاهای هوشمند ، ساختمانهای هوشمند و شهرهای هوشمند گرد هم آورده است. LUMI Expo با برگزاری کارگاه ها ، کنفرانس ها ، آموزش از زمینه های مختلف کاربرد نوآوری های فناوری برای محیط استقبال کرده و به بررسی آنها می پردازد و پتانسیل رشد و توسعه آن ها را برجسته می کند. LUMI Expo با داشتن فضاهای نمایشگاهی ، مناطق نمایشی و کنفرانسها ، به تفسیر روندهای جدید و فرصتهای توسعه بازار ، به نفع فرصتهای تجاری در کل زنجیره تأمین کمک می کند. در LUMI Expo می توانید راه حل ها و فن آوری های یکپارچه برای فضاهای هوشمند را لمس کنید ، سناریوها ، مقررات و پتانسیل های توسعه را کشف کنید ، مناطق برنامه را کاوش کنید و در مورد داستان های موفقیت آگاهی کسب کنید. با بهترین شرکت ها و متخصصان در بازارهای ، روشنایی هوشمند ، انرژی و امنیت ملاقات کنید.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاهی ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی ایتالیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی ایتالیا می باشد .

 


پکیج ویزای نمایشگاه فناوری های هوشمند ILLUMINOTRONICA 2019 ایتالیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه فناوری های هوشمند
  • نمایشگاه فناوری های هوشمند
  • نمایشگاه فناوری های هوشمند
  • نمایشگاه فناوری های هوشمند
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • PadovaFiere Spa
  • GL events Italia S.p.A