ویزای نمایشگاهی فناوری های هوشمند ILLUMINOTRONICA 2019 ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاهی فناوری های هوشمند ILLUMINOTRONICA 2019 ایتالیا

نمایشگاه فناوری های هوشمند
۰
(۰)

اگر جز فعالان و دست اندر کاران تجهیزات و فناوری های هوشمند و جدید هستید می توانید شرکت در نمایشگاه  ILLUMINOTRONICA در شهر بولونیا ایتالیا را مد نظر داشته باشید . ILLUMINOTRONICA  نمایشگاه تجهیزات و فناوری که سالانه برگزار می گردد . LUMI EXPO 2019 رویدادی که با فن آوری ها محیط را شخصی سازی می کنند. تنها رویداد برای متخصصان در زنجیره تأمین هوشمند ، از ساختمان تا شهر هوشمند.  نمایشگاه LUMI نمایشگاهی است که فناوری هایی را برای بهبود زندگی انسان در فضاهای هوشمند ، ساختمانهای هوشمند و شهرهای هوشمند گرد هم آورده است. LUMI Expo با برگزاری کارگاه ها ، کنفرانس ها ، آموزش از زمینه های مختلف کاربرد نوآوری های فناوری برای محیط استقبال کرده و به بررسی آنها می پردازد و پتانسیل رشد و توسعه آن ها را برجسته می کند. LUMI Expo با داشتن فضاهای نمایشگاهی ، مناطق نمایشی و کنفرانسها ، به تفسیر روندهای جدید و فرصتهای توسعه بازار ، به نفع فرصتهای تجاری در کل زنجیره تأمین کمک می کند. در LUMI Expo می توانید راه حل ها و فن آوری های یکپارچه برای فضاهای هوشمند را لمس کنید ، سناریوها ، مقررات و پتانسیل های توسعه را کشف کنید ، مناطق برنامه را کاوش کنید و در مورد داستان های موفقیت آگاهی کسب کنید. با بهترین شرکت ها و متخصصان در بازارهای ، روشنایی هوشمند ، انرژی و امنیت ملاقات کنید.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاهی ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی ایتالیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی ایتالیا می باشد .

 


این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه فناوری های هوشمند ILLUMINOTRONICA 2019 ایتالیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه فناوری های هوشمند
    • نمایشگاه فناوری های هوشمند
    • نمایشگاه فناوری های هوشمند
    • نمایشگاه فناوری های هوشمند