ویزای نمایشگاهی صنعت شیشه GLASS & STONE 2019 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاهی صنعت شیشه GLASS & STONE 2019 لهستان

نمایشگاه صنعت شیشه GLASS & STONE 2019 لهستان
۰
(۰)

نمایشگاه صنایع شیشه و سنگ GLASS & STONE که سالانه برگزار میشود و در سال ۲۰۱۹ در شهر پوزنان لهستان برگزار میشود . تقریباً ۱۰۰ سال است که آنها به طور مداوم کنفرانس و جلستانی برگزار می کنند و افرادی را از سراسر جهان گرد هم می آورند. نمایشگاهی مؤثر ، نمایش تجهیزات تخصصی و فرصتی برای نگاهی به راه حلهای مدرن برای صنعت ساخت و ساز و سایر بخشهایی که از پتانسیل عظیم شیشه استفاده می کنند در نمایشگاه تجاری GLASS به طور خلاصه ارائه میشوند . هر ساله این رویداد بین غرفه داران و بازدید کنندگان بیشتر و بیشتر مورد توجه قرار میگیرد . این روند تعجب آور نیست زیرا نمایشگاه تجاری GLASS تنها رویداد تجاری در لهستان است که به شیشه اختصاص داده شده است. امسال از ۲۰ تا ۲۳ نوامبر مثل همیشه در پوزنان برگزار می شود. دلیل رشد پویا در استفاده از شیشه ، رشد متناسب و رشد سریع تقاضا در بازار داخلی ، عمدتاً از بخش ساخت و ساز است. متأسفانه ، هنوز هم شیشه بسیار کمی در لهستان وجود دارد ، از این رو بسیاری از مواد اولیه وارداتی می شوند. در اروپا ، شرکت های ساختمانی و سرمایه گذاران توجه بیشتری به ایمنی در ساختمان ها ، محافظت از محیط زیست و عایق بندی می کنند که در ساخت و سازهای مسکونی و تجاری مورد نیاز است. اینها عواملی است که باعث توسعه صنعت شیشه در سالهای آینده خواهد شد ، روندی که در اهمیت روزافزون نمایشگاه تجاری GLASS منعکس می شود. در بین غرفه داران نمایندگان ده ها کشور از جمله کره جنوبی ، هلند ، اتریش ، آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا ، فنلاند حضور دارند .
نمایشگاه GLASS مکانی است که به طور خاص تمام فرآیندهای صنعت شیشه در آن قابل مشاهده است. چنین راه حل های مدرن توسط غرفه داران نمایشگاه های تجاری ارائه می شود و در اینجا است که می توانید عملکرد دستگاه ها را لمس کنید ، ببینید و ارزیابی کنید. غرفه داران نه تنها محصولات خود را به نمایش می گذارند بلکه رسالت آنها نیز آموزش و گسترش دانش در مورد راه حل های مدرن در صنعت شیشه است.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای فوری لهستان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی لهستان می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه صنعت شیشه GLASS & STONE 2019 لهستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه صنعت شیشه GLASS & STONE 2019 لهستان
    • نمایشگاه صنعت شیشه GLASS & STONE 2019 لهستان
    • نمایشگاه صنعت شیشه GLASS & STONE 2019 لهستان
    • نمایشگاه صنعت شیشه GLASS & STONE 2019 لهستان