ویزای نمایشگاهی صنایع دستی SALON DES ARTISANS DE QUÉBEC 2019 کانادا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاهی صنایع دستی SALON DES ARTISANS DE QUÉBEC 2019 کانادا

نمایشگاهی صنایع دستی SALON DES ARTISANS DE QUÉBEC 2019 کانادا
۰
(۰)

نمایشگاه صنایع دستی کبک سالانه در این شهر تحت عنوان SALON DES ARTISANS DE QUÉBEC در کشور کانادا برگزار می گردد . شهر کِبِک مرکز ایالت کبک کانادا و بزرگ‌ترین شهر شرق کبک است و یکی از قدیمی‌ترین شهرهای کانادا است. نمایشگاه صنایع دستی شهر کبک مفتخر است شما را به پانزدهمین دوره نمایشگاه Salon des artisans de Québec که از جمعه ۲۹ نوامبر تا یکشنبه ۸ دسامبر ۲۰۱۹ در مرکز نمایشگاه های شهر کبک برگزار می شود ، دعوت کند. در دسامبر ۲۰۰۵ ، اولین نمایشگاه  Salon des artisans de Québec برگزار شد. در پاسخ به تقاضای شدید برای رویدادی از این سبک در کبک ، این نمایشگاه از زمان آغاز به کار ، در همه سطوح به رشد خود ادامه داد و با گذشت سالها ، این رویداد هم برای بازدید کنندگان و هم برای غرفه داران به یک رویداد قابل قبول تبدیل شده است. در Salon des artisans در کبک ، انواع صنایع دستی و آثار هنری منحصر به فرد و همچنین بسیاری از محصولات غذایی از منطقه کبک ارائه میشود. توجه ویژه ای به کیفیت ، تنوع و اصالت محصولات شده است. سال به سال ، تیم ما در تلاش است تا تغییرات و ویژگی های جدیدی را ایجاد کند تا به طور مداوم جنبه های مختلف این رویداد بی نظیر را در شهر کبک بهبود بخشد .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کانادا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کانادا ، ويزا نمايشگاه کانادا ، تور نمايشگاه کانادا ، ویزای فوری کانادا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی کانادا می باشد .

 


این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه صنایع دستی SALON DES ARTISANS DE QUÉBEC 2019 کانادا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاهی صنایع دستی SALON DES ARTISANS DE QUÉBEC 2019 کانادا
  • نمایشگاهی صنایع دستی SALON DES ARTISANS DE QUÉBEC 2019 کانادا
  • نمایشگاهی صنایع دستی SALON DES ARTISANS DE QUÉBEC 2019 کانادا
  • نمایشگاهی صنایع دستی SALON DES ARTISANS DE QUÉBEC 2019 کانادا
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Promotions Roger inc